Autor Zpráva
Honzik1
Profil *
Celej den upravuju úvodní stránku kvůli SEO. Boužel se mi to povedlo trochu zmatlat tak se nelekněte zdrojáku. Děkuji za rady jak SEO zlepšit. www.cubemania.profitux.cz :)
Plaváček
Profil
Honzik1

Mohu záludnou otázku? Co si představuješ pod pojmem SEO? A jak to máme konkrétně hodnotit?
Honzik1
Profil *
Myslel jsem jestli jsem to vykoumal dobře abych se dobře ve vyhledávačích umístil. Nedávno jsem rozjel web tak chci bejt ve vyhledávačích. Hlavně pro slova : Rubikova kostka . Kdyžtak co mám smazat nebo vylepšit abych se umístil líp. To jsem myslel.
Plaváček
Profil
Honzik1

SEO je běh na dlouhou trať. Samotný kód webové stránky na tom moc nezmění. Pokud mám odpovědět na tvou otázku. Ne, nevykoumal jsi to moc dobře.
Shadowwolf
Profil
Plaváček: nezakládej prosím flame na téma co si kdo představuje pod pojmem SEO, i když v tomhle případě to byla trefa do černého ... nicméně diskuze o "woodoo" tu nedávno byla:-)))

Honzik1: např. zlikviduj tu vstupní stránku!
Honzik1
Profil *
Úvodní strana tam musí bejt z důvodu 2 verzí webu. A jednu verzi webu mazat nehodlám.
Nox_lbc
Profil
Úvodní strana tam musí bejt z důvodu 2 verzí webu. A jednu verzi webu mazat nehodlám.
Omyl!

P.S.: Tvůj kód je prasárna největšího kalibru ...

Myslel jsem jestli jsem to vykoumal dobře abych se dobře ve vyhledávačích umístil. Nedávno jsem rozjel web tak chci bejt ve vyhledávačích. Hlavně pro slova : Rubikova kostka . Kdyžtak co mám smazat nebo vylepšit abych se umístil líp. To jsem myslel.

A co na to Google? 5. místo? Rozšířil bych zásobu stránek s hojně vyskytovaným výrazem "rubikova kostka" (ale ne zas moc) ... nic míň udělat nemůžeš ...
Honzik1
Profil *
Jo, Google je dobrý, jen Seznam ne. :) P.S.: Vím, že můj kód je prasárna největšího kalibru :)
Marek Žáček
Profil
Úvodní strana tam musí bejt z důvodu 2 verzí webu. A jednu verzi webu mazat nehodlám.
Ale však nemusíš zahazovat jednu verzi webu, jen na úvodní stránku dej textovou verzi a na ní někde výrazně upozorni uživatele, že máš i flashovou verzi.
habendorf
Profil
Bezva web. Krásně mi sestřelil IE.
Honzik1
Profil *
NJN, zřejmě si načítal applety. Musíš počkat jestli to ještě nevíš. ;]
roberta
Profil
Shadowwolf
náhodou Plaváčkova otázka bola správna, pretože toto je učebnicová ukážka (až na pár výnimiek) ako SEO nemá vyzerať

Honzik1
tebe doporučím prečítať si aspoň základy na http://seo.jasminka.cz/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0