Autor Zpráva
milbr
Profil *
Dobrý den, chtěl bych vás poprosit jak dostat tyto stránky na přední místa ve vyhledávačích.
Vím o dvou chybách první, duplicita - www, bez www a index.html. Na hostingu mi nefunguje .htacces
druhý problém jsou asi odkazy ve tvaru str?=uvod
Záleží na zaindexování všech stránek míra zpětných odkazů?
Vyhledávače mají zaindexovány pouze nějaké stránky.
adresa je http://www.energo-service.cz
Děkuji vám za radu.
S pozdravem Milan
Marek Prokop
Profil
Duplicity a tvar URL jsou bezvýznamné detaily ve srovnání s nadpisem vašeho příspěvku. Asi se na mne budete zlobit, ale myslím to vážně, upřímně a dobře. Dokud jste schopen nadepsat svůj dotaz slovy "Prosím o radu" a neudělá se vám z toho na několik hodin špatně, budete se o jakékoli SEO pokoušet zbytečně.
Petr Tichý
Profil
Základ bych viděl v tom Flashi. Vyhledávače neumějí Flash procházet a nenarazil jsem na verzi bez Flashe, což je velký prohřešek proti všemu.
milbr
Profil *
Marek Prokop
Omlouvám se, za nadpis příspěvku.

Petr Tichý
Děkuji za odpověď, v HTML kódu mám ale alternativní text s odkazy. Stačí to takto pro vyhledávače, pro zmapování ostatních stránek?
woric18
Profil
1. na hlavní stránku dej takovou dost zásadní věcičku, <a href="" title=""></a>,
- taky tam dej pod tu animaci něco jako tohle: Nezobrazuje se vám animace? Potřebujete macromedia 8.0 player // stahnout>>.
2. i když to asi nevipadá je docela dost zásadní mít popisky za každým odkazem, VŠUDE. Bot pokud neví kam to vede spoléha se na title.
úpraveno
3.
  <meta name="description" content="Zahradní centrum, Jičín" />

Dělaš si srandu? to se zobrazí na goglu nebo spíš bude zahozeno do zahradních center než do elektra
4. nějaký meta tag ty tam chybí jen nevím jaký.....(hláva děrava)

- nikoho nezajíma jestli je kód validní nebo není,
- tisk taky není mod dobrý spíš ho dej v "obsahu" nahoru či dolu v pravo, kde ho asi lidé budou hledat.
milbr
Profil *
woric18
Moc díky za odpověď
1. Pokud není nainstalován macromedia flash player měl by se právě zobrazit alternativní text s odkazy na další stránky. Alespoň v Mozille mi to fungovalo.
2. Můžeš mi to trochu prosím upřesnit?
3. Díky, to mi uteklo.
4. Prosím vzpomeň si
Díky Milan
Petr Tichý
Profil
milbr
Děkuji za odpověď, v HTML kódu mám ale alternativní text s odkazy. Stačí to takto pro vyhledávače, pro zmapování ostatních stránek?
Toho jsem si ani nevšiml, protože Flash mám nainstalovaný. Je ale velmi důležité zpřístupnit web odkazem (verze bez Flashe).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0