Autor Zpráva
Marketa
Profil *
Ahoj
Mám prosbičku s vysvětlením "dědění" SRanku.
Pokud mám na hlavní stránce SRank 40 a z hlavní stránky vede 10 odkazů na podstránky, tak každá podstránka bude mít Srank 4? Pokud ale např na 5 odkazů dám atribut nofollow , tak bude "aktivně" předávajících rank pouze pět a každá stránka obdrží rank 8? Nebo Seznam nebere v potaz tento příkaz a rozděluje jednotně?
Marketa
Profil *
Žádná rada, prosím, alespoň jestli Seznam bere v potaz "nofollow". Děkuji
Marek Prokop
Pokud mám na hlavní stránce SRank 40 a z hlavní stránky vede 10 odkazů na podstránky, tak každá podstránka bude mít Srank 4?

Ne.

Pokud ale např na 5 odkazů dám atribut nofollow , tak bude "aktivně" předávajících rank pouze pět a každá stránka obdrží rank 8?

Ne.

Nebo Seznam nebere v potaz tento příkaz a rozděluje jednotně?

Nebere v potaz nofollow a rozděluje jednotně.
Marketa
Profil *
Děkuji za odpověď , pokud jsem to správně pochopila , pokud mám dost odkazů vně webu, tak abych zbytečně nevyhozavala Rank oknem, hledat jiné řešení než to "Googlacký" nofollow, ale s tím už tady nebudu otravovat.
Timy
Marketa
Moc nechápu, čeho chceš docílit. Nechceš vyhazovat rank odkazy na jiné weby? Co tě k tomu vede?
Marek Prokop
Marketo, pokud jsem já správně pochopil Vás, řešíte zbytečné věci. Snažit se spořit rank buď tím, že málo odkazujete ven, nebo tím, že odkazy směřující ven nějak specialně ošetříte (např. pomocí nofollow) je jeden z největších nesmyslů, jaké kdy lidová SEO tvořivost vymyslela.
Darth Nihilius
Odkazovanim ven se rank neztraci. Naopak Seznam hodnoti pozitivne, kdyz odkazujete na cizi tematicke stranky
Marketa
Profil *
Abych vysvětlila moji otázku,
Na moji hlavní stránku vede dost externích odkazů a tím mám na ní SRank asi 40, ale z hlavní stránky vede asi 20 odkazů na podstránky a cca deset mimo web. Tím, že mám tolik odkazů mimo web, snižuji SRank podstránek které obdrží z indexu. Pak mají podstránky SRank mezi 0 - 4 , a na seznamu nemají šanci na klíčová slova se někde rozumně umístit.
Web na každé podstránce je navzájem prolinkouván, ale dále má (z povahy tohoto webu) na každé stránce cca 20 odkazů zase ven. Tím mi SRank uniká jako z cedníku, a vlastní stránky si ho moc nepředají.
"TIMY" Moc nechápu, čeho chceš docílit. Nechceš vyhazovat rank odkazy na jiné weby? Co tě k tomu vede? :
nalezla jsem na internetu tento odkaz http://www.pagerank.nejmedia.net/pagerank-calculator.php který řeší akumulaci Ranku uvnitř jednoho webu....

Tolik na vysvětlenou mé myšlenky
Marketa
Profil *
Omlouvám se, že ještě jednou oživuji starší téma,

s přidáním dalších externích odkazů na mé stránky(i index.html) mi SRank podstránek opět trochu "vytekl" a podstránky se dále propadly na klíčová slova v Seznamu.
Hledala jsem po různých diskusích a nalezla jediný asi možný způsob - nějaký javascript, který by roboti nebrali jako odkaz. Tuším, že zde někdo měl problém, že se přes Javasciptové menu roboti nedostali na podstránky a ty nezaindexovali..
Poradíte nějaký script ?
Děkuji a slibuji, že pokud nikdo neporadí, již toto téma nebudu oživovat .
Darth Nihilius
Na to je jednoducha pomoc... neodkazujte ven. Ale nemyslim ze by vam to zvysilo pozice... :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0