Autor Zpráva
Honzik1
Profil *
Dobrý den
Chtěl bych se zeptat, když optimalizuju stránku především pro slova "Rubikova kostka", tak jestli je lepší udělat <title>Rubikova kostka</title> nebo <title>Rubikova kostka - návod ke složení</title>, nebo jestli je to jedno. Slyšel jsem, že na umístění na Seznamu taky záleží na S-Ranku, tak jsem myslel že bych udělal odkaz na seznam.cz. Myslíte že by mi to pomohlo ? Díky za rady
Mistr
Profil
Honzik1
http://www.jakpsatweb.cz/vyhledavace.html
Inpocasi
Profil
Mistr
Na a co? Tam o tom nic není
Timy
Profil
Honzik1
Pokud chceš optimalizovat pouze pro "Rubikova kostka", bude asi lepší první varianta, tedy <title>Rubikova kostka</title>. Ale dle mého skromného názoru bude hodně lidí hledat souběžně s rubikovou kostkou i návod na poskládání, takže si zároveň nemyslím, že je ideální optimalizovat pouze na frázi Rubikova kostka a proto bych volil druhou možnost <title>Rubikova kostka - návod ke složení</title>.
Honzik1
Profil *
cca: 20% přístup ze seznamu na slova "Rubikova kostka návod", 30% na slova "Rubikova kostka" a 50% ostatní. Právě že mi seznam našel stránku pouze pro slova Rubikova kostka návod (asi na 4. místě) ale pouze pro slova Rubikova kostka jsem kdoví kde. Tak jsem nevěděl čím to může bejt.
Mistr
Profil
Inpocasi
Na a co? Tam o tom nic není
Pokud jsem si to v rychlosti dobře přečetl, je tam psáno, na co se při vyhledávání dává váha.

A jsou tam pak i odkazy na tématicky podobné stránky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0