Autor Zpráva
*Čvachta*
Profil *
Jde nějákým způsobem udělat že na internet na své www umístím své foto
dám mu třeba popis *Čvachta* a google ho najde a když někdo bude hledat obrázky pod názvem *Čvachta* vyhodí mu to moje FOTO? :-D
Anonymní
Profil *
Obrázky s určitým jménem hledá například jyxo.cz.
Pokud bys tu fotku umístil v samostatné HTML stránce, kde by slovo Čvachta bylo v titulku a v <h1>, pak by to Google našel celkem spolehlivě - slovo Čvachta je dost unikátní.
DoubleThink
Profil *
slovo Čvachta je dost unikátní

Ne pro lidi, co byli odkojeni Disneyho DuckTales ;)
VitaZ
Profil
Na slovo Čvachta v Google 236 odkazů, v Jyxu 371.

Takže vytvoř stránku s titulkem a nadpisem první úrovně "Čvachta". Slovo Čvachta v textu stránky párkrát zopakuj. Vlož odkazy do všech důležitých katalogů, jako název stránky uveď Čvachta, přesvědč pár lidí, aby na tvou stránku odkázali a za pár dnů či týdnů jsi první v Google (možná). K fotce uveď Čvachta do popisku (alt) a ještě někde hodně blízko fotky a vyhraješ to možná i s fotkou.
Admin
Profil
počkej, ty se ptáš, jak to udělat, aby to někdo našel, když hledá obrázky, že jo? Ne stránky.

Tak to by mělo stačit, kdybys na tu fotku odkázal slovem čvachta.

A pokud je vložena do stránek, mělo by se slovo čvachta vyskytovat jednak v altu a jednak v textu před obrázkem a po obrázku (ideálně samozřejmě i v titulku stránky).
Plaváček
Profil
No.. a protože Google umí hledat i obrázky, pomůže také, pokud se i ten obrázek bude jmenovat cvachta.jpg. Třeba :)
VitaZ
Profil
Mám takový pocit, že Google rozlišuje mezi slovy Cvachta a Čvachta. Takže si nejsem jistý jak by to bylo s tím cvachta.jpg. Myslím, že v této diskuzi už to bylo řešeno, ale nevím jak je to u obrázků. No třeba Yuhů by to snad věděl...
llook
Profil
Google opravdu pokládá C a Č za různá písmena. Zaměřil bych se na off-page (v tomto případě spíš off-image) faktory, jako alternativní text, text odkazu atd.
Ale Google není jediný vyhledávač obrázků! V Česku se dost používají i Jyxo a Morfeo a pro ty je C stejné jako Č, takže ten název cvachta.jpg je určitě dobrý nápad.
*Čvachta*
Profil *
Něco takového ??? :_D
Fred
Profil
No nevím, ty hvězdičky jak na to bude google reagovat viz pokus
google hledat *xxx*
google hledat xxx
výsledky jsou trochu jiné. A taky mám pocit, že za 4x span display none se stejným výrazem bych čekal spíš penalizaci.
*Čvachta*
Profil *
Google bere hvězdy
*Čvachta*
Profil *
Zkuste napsat do Googlu *Čvachta* - je to tam :-D (za dva dny)
Yuhů
Profil
však je to nekonkurenční, to by mělo být do čtyřiceti hodin.

Ty hvězdy jsou tam opravdu schválně?
*Čvachta*
Profil *
Jo, používám je ve fórech vždy :-D
DoubleThink
Profil *
Ještě bys měl v zájmu kompatibility a SEO ke svému nicku připojit znaky jako $,^ a ?

Třeba tímto stylem:

^*Čvachta*?$
oktam.
Profil *
pozrite sa na


http://www.google.sk/search?hl=sk&q=*%C4%8Cvachta*&btnG=Vyh%C4%BEada%C 5%A5+v+Google&meta=

:))))))))))))))))))

chudak *Čvachta*.. Yuhu..to si mu spravil narokom? :-)
Anonymní
Profil *
Jde nějákým způsobem udělat že na internet na své www umístím své foto
dám mu třeba popis *Čvachta* a google ho najde a když někdo bude hledat obrázky pod názvem *Čvachta* vyhodí mu to moje FOTO? :-D


Bacha lidi! Čvachta Kvák je moje vymyšlená postava. Takže se tu nesnažte vytvářet stejnojmeného hrdinu! Už je můj a to od roku 2001!!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0