Autor Zpráva
chuck d
Profil *
mam extremny problem s navstevnostou. zaregistroval som mozno do 200 katalogov, aj adwords pouzivam a chcem aby tam bolo aspon 100 navstev denne, no dokazem vytiahnut iba na nejakych 30.
web mam 3 mesiace, je cisto v anglictine. pr=2

je to normalne, alebo je to podpriemer?

mozno to nemam dobre seo optimalizovane. ale zakladne veci som sa snazil dodrziavat, co som vedel.
mam aj sitemap, aj robots.txt
Plaváček
Profil
chuck d

A mas aj zaujimavy obsah?
tiso
Profil
chuck d má tá stránka zaujímavý obsah? Ak áno, ľudia na ňu budú odkazovať a návštevy sa zvýšia. Ak nie, alebo existujú lepšie stránky, tak máš smolu...
Marek Prokop
Profil
To přeci záleží na poptávce po informacích, které na daném webu jsou. Jsou temata, pro která by denní návštěvnost z vyhledavačů pod 10 tisíc návštěv byla žalostně malá a jsou temata, kde je i 30 návštěv/den úžasný úspěch.
smajli
Profil
v katalozích nezískáš návštěvnost, tu získáš správně napsaným webem
chuck d
Profil *
akoze obsah je zaujimavy pre toho kto to hlada, ja iba viem, ako je to u konkurencie, kde je denna navstevnost okolo 1500 navstev a to je velmi dobre. neviem sa preto porovnat, ci postupujem dobrym tempom, ci pomaly. jedinu cestu vidim, zaplatit velke peniaze za adwords, na takych 100 navstev denne by som potreboval predpokladam adwords mesacny za 3000 skk minimalne. podla toho ked vypocitam, za nejakych par rokov by sa to dalo tiez dosiahnut. ale takisto si uvedomujem, ze je to beh na dlhe trate.
no chcem mat o mesiac maximalne o dva aspon 100 denne a viac. posledna sanca bude adwords.
smajli
Profil
v adwords bych neviděl nějaký dlouhodobý přínos pro návštěvnost v případě, kdy nenabízíš nějaké služby a nepotřebuješ zviditelnit web při rozjezdu
Shadowwolf
Profil
100 krát 30 = 3000 návštěv / měsíc - no za 3000 sk to na Adwords nepořídíš, pokud je v oboru konkurence
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0