Autor Zpráva
AKTSOK
Profil *
Dobrý den
Asi už omýlané téma, ale jen mě zajímá proč je můj web v googlu pro určitá klíčová slova "až" na 4. místě. Předemnou je stránka která stojí za prd a je aktualizovaná každej rok jednou. A ta moje je aktualizovaná 10x za tejden a mám "100x" víc obsahu. A SEO jem podrobně vypiplal. Ten web předemnou je už hodně starej a můj je starej jen čtvrt roku. Má to na to vliv ? Zatím mám všude rank 0 ale asi to bude tím že mám web "mladej". Chtěl bych slyšet názor čím to může být.
nightfish
Chtěl bych slyšet názor čím to může být.
máš mladej web, málo zpětných odkazů apod.
(bez konkrétní adresy tu nic konkrétnějšího nezazní nejspíš)
AKTSOK
Profil *
Web je www.cubemania.profitux.cz . Klíčový slova v googlu jsem myslel "Rubikova kostka"
Darth Nihilius
Zatím mám všude rank 0 ale asi to bude tím že mám web "mladej".
Ja vidim PR2
VitaZ
A SEO jem podrobně vypiplal...
No já si vypiplaný web představuju úplně jinak...
Na pozici v Google má vliv spousta různých věcí, např. to, kolik odkazů z jiných webů na tvé stránky vede. A to je velmi důležité - web bez odkazů jako by neexistoval.
Ta úvodní stránka je úplně špatně, žádné texty, žádné normální odkazy dovnitř webu, uvědom si, že roboti indexující obsah stránek pro vyhledavače nezvládají javascripty ani flash...
Zkus si přečíst třeba tohle...
Shadowwolf
Protože je to prostě tak, Google se rozhodl, že budeš na 4. místě. Buduj zpětné odkazy, dej to na doménu 2. řádu a buď trpělivý. Dále můžeš sehnat odkaz z webu co má PR8 a uvidíš zázrak. Aktualizace je prima, ale děláš je zbytečně často, častěji než tam vleze Googlebot.
AKTSOK
Profil *
O SEO jsem si přečetl min 200 stránek. S odkazama nic nenadělám. Registroval jsem se aspoň do cca 30 katalogů. A jsem spokojen s profituxem. Nechci vrážet peníze do domény 2.řádu.
Darth Nihilius
S odkazama nic nenadělám
Pak ale prvni nebudes nikdy
*Tom*
Profil *
co to je seo
AKTSOK
Profil *
SEO: Search Engine Optimization - optimalizace webových stránek, provádí se za účelem zvýšení vyhledatelnosti internetovými vyhledávači. "Pak ale prvni nebudes nikdy" Nebudu protože to ani jinak nejde.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.