Autor Zpráva
PETR
Profil *
Ahoj, nevíte někdo co se děje se Seznamem? Podle mích pozorování mi přijde že nějak přestal indexovat a dokonce se ani nemění vůbec výsledky. Přijde mi, že je to už tak cca 10 dní co Seznam nehnul ani trochu pozicemi a nebo naindexoval nové stránky. Pozoruji to na některých svých webech. Nemáte někdo podobné zkušenosti?
Radek Nový
Profil *
Mé stránky teď seznam.Bot ignoroval asi týden(před tím byl u mne denně), přesto dnes ráno se dle logu objevil...
Totti
Profil *
jak zjistit kdy bot chodi....??podle nejakeho skriptu,nebo tak neco?
tiso
Profil
Totti - zo štatistík...
Radek Nový
Profil *
U svého poskytovatele hostingu se generují statistiky, většinou bývá odkaz na statistiky v administraci přes heslo, u některých funguje bez hesla odkaz viz příklad stats.tvojedomena.cz nebo awstats.tvojedomena.cz
radek
Profil
No taky mi Seznam nechce weby moc indexovat, alednes odpoledne jsem si ale všiml velkých změn, pozice se hnuly, příkaz site ukazuje jako kdyby z webu toho moc v indexu nezůstalo a na některé fráze vrací Seznam na 1., 2. i 3. stránce naprosto stejné výsledky :), na některé dotazy to vrací celkem nesmyslné výsledky apod. ... Takže asi se tam něco děje.
PavelS.
Profil *
Přesně tak... já také sledoval, že posledních minimálně 10 dní Seznam.cz házel stejné výsledky a jak píše "radeK", momentálně vrací nesmyslné výsledky a na 2, 3, 4 stránce má stejné výsledky jako na první.
Radek Nový
Profil *
S těmi výsledky na dalších stránkách to je zajímavý :-) ještě jsem to neviděl.
Ještě bych si dvolil poznámku, ač jsem získal v poslední době (14 dní) několik velmi kvalitních a relevantních zpětných odkazů , SRank se mi ani nehnul.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0