Autor Zpráva
Fruko
Profil *
zdavím,
kde se dá na internetu naučit SEO? nebo kde jste se vy učily?
děkuji za odpověď!
Railbot
Profil
Třeba www.jasminka.cz/seo/seo-kniha.pdf
Marek Prokop
Profil
A taky tady: http://www.pravidla.cz/
Fruko
Profil *
pravidla.cz? to nejak nechapu...
Railbot
Profil
Fruko
pravidla.cz? to nejak nechapu...
To bude hlavně tím "učily" ;)
Fruko
Profil *
no tak jestli tady misto abyste odepsali na otazku(coz samozrejme neni vase povinost)kritizovali pravopis...pardon ale jste namachrenci!
Petr Tichý
Profil
Fruko
Dostal si link na velice obsáhlou pdf knihu, co chceš více?
Fruko
Profil *
zatu taky děkuji a moc..ale hned druhy link me celkem odrazuje sem jeste vubec nekdy psat...
Petr Tichý
Profil
Fruko
Přečti knihu, piš česky a nenech se odradit ;)
Marek Prokop
Profil
Fruko, nemusíte se hned urážet. Já v diskusích (a bohužel i jinde) taky mastím jednu pravopisnou chybu za druhou. Tím odkazem jsem vám jen chtěl naznačit, že zhruba polovina až dvě třetiny SEO spočívá v jazykových dovednostech. Kniha Radima Smičky je fajn a určitě si ji přečtěte, ale praktické SEO se lépe naučíte z jazykových učebnic, synonymických slovníků, gramatiky apod.
Smajchl
Profil *
Já neovládám češtinu vůbec dobře - měl jsem z ní vždy 4ky, ale tohle je už moc:
1. se na to špatně kouká
1. kdykoli vidím takovouhle základní chybu tak si o člověku myslim, že je hloupější (je to takovej vnitřní pocit) a ten člověk přitom může bejt velice inteligentní a proto jsem rád, když mě na takovýhle chyby lidi upozorní, ať se ponaučim a příště nevypadám jak idiot, a ty se místo toho vztekáš.
Shadowwolf
Profil
Na učily není nic špatně ... jen nevím proč zareagovala mužská část fóra ... Fruko se ptal na názor žen!
Bruno Vox
Profil *
Shadowwolf
pravda pravda
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0