« 1 2 3
Autor Zpráva
souki
Profil
External
Není problém. Kontakt padl už výše.

MSN přímo na mě: soukiii(točeňák)gmail.com (kde točeňák je @)
buraccio
Profil
SOUKI:

Zdravím Tě. Podle dosavadní diskuze je zřejmé, že máš web vymena-odkazu.com na starosti. Muj dotaz na Tebe se týká kódovaní češtiny odkazů. Na webu píšeš, že cituji: "Systém sám detekuje Vaše kódování. Primárně ale očekává kódování UTF-8. V případě problému nás nevaáhejte kontaktovat." Tak jsem nelenil a kontaktoval a pomocí připojeného kontaktního formuláře odeslal dotaz ohledně úpravy kódu, který se vkládá na stránky. Dodnes mně nedošla odpověď, tak doufám, že mně bude odpovězeno zde. ;-) Muj web používá kódování iso-8859-2 a samozřejmě odkazy se zobrazují všelijak, protože podle citace z webu se primárně očekává UTF-8. Jak tedy kód upravit, aby byly odkazy správně zobrazeny?

Díky předem za odpověď . . ;-)
souki
Profil
buraccio
Jsem rád, že ses ozval. Tvůj mail jsem četl, ale jako odesílatele měl uvedenu naší adresu, takže jsem nemohl odpovědět.
"Robot" pravidelně navštěvuje všechny weby pro kontrolu umístění odkazů, kódování a podobně. Interval je cca 2-3 dny ale dá se navnadit i ručně, přes odkaz v nastavení.
Nic ale není dokonalé, tak je možné, že kódování nemohl najít. Můžeš poslat sem nebo na infotočeňákvymena-odkazu.com adresu webu, o který se jedná? Podívám se na to a během chvilky by to mělo být vyřešeno.
buraccio
Profil
SOUKI:

Asi teda chyba na mé straně ve vyplnění formuláře :-( . . omlouvám se. Mail jsem Ti teď odeslal. . . díky
buraccio
Profil
souki:

Díky za spolupráci. Už je to dobré! :-)
External
Profil
Ještě bych doporučil, aby se v katalogu zobrazovali opravdu jen weby, které mají kod n astránce přidaný. Je tam spousta takových, na které odkazuji, ale oni o nějakém kodu na svoji stránku ani nepřemýšlejí. Cítím se pak okraden a to bych nějak eliminoval. Kdo nemá na stránce vygenerovaný kod, ten bude nekompromisně smazán či odstraněn do jiné složky. takhle je tam sposta parazitů.
souki
Profil
External
Čteš mi myšlenky. Právě jsem je chtěl z katalogu vyřadit. Každopádně i teď platí, že automatická výměna platí jen pro potvrzené weby. Weby bez umístěného kódu jsou v intervalech mailem upozorňovány a případně mazány.
Pokud se na Tvém webu skutečně zobrazují odkazy na nějaký parazitující web, tak mi prosím na email pošli jeho adresu a prověřím to osobně.
buraccio
Profil
External

no to je právě ono. Mám na svém webu od začátku odkaz na jakési studium a ještě nějaký eshop a tyto odkazy nejdou v administraci vymazat. A pochybuju, že by na mně měli administrítoři těch webů zpětný odkaz. Naopak jednomu webu jsem povolil zpětný odkaz a zařadil ho mezi partnery, ale zatím se mzi odkazy na liště neobjevil. Ještě počkám . . ;-)
External
Profil
Chápu, že server je v zárodku, ale jestli se to nenapraví do týdne, začnu být nepatrně nervózní...
buraccio
Profil
to je v pohodě . . souki to doladí ;-)
souki
Profil
V posledních dnech je těchto případů více, takže automatická výměna byla pozastavena. Odkazy lze nyní vyměňovat jen za pomocí odkazu "Chci zde mít svůj odkaz" nebo ručně přes katalog po přihlášení. V něm se nyní objevují již jen ověřené weby.
V odkazech by se proto již neměli objevovat "paraziti". Pokud tam přeci jen nějaký je, může to mít několik důvodů:
a) web má odkazy zobrazeny v nějaké podstránce - potom má nižší prioritu
b) web dočasně odkazy nezobrazuje - zde je určitá tolerance než je označen za neověřený
c) web využívá účet jiných webů - některé weby zvolili cestu podobnou výměnné reklamě. Tzn: php kód je vložen na několika webech, ale vzdali se zpětných odkazů ve prospěch jednoho vybraného.

Poprosil bych Vás o trpělivost. Na jakékoliv výtky se snažím reagovat okamžitě, ale ač se to nezdá, tak je systém poměrně komplikovaný. Pokud narazíte na nějakého "parazita" neváhejte mi napsat na MSN nebo email.

External
Tvůj web jsem prověřil a namátkou vybral nějaké odkazy. Na všech byl umístěn náš kód. Výměna odkazů nemusí být vždy reciproční.

buraccio
Děkuji za upozornění. Nic méně zrovna zmíněný web má umístěny odkazy dokonce v plné grafice. V posledních dnech se ale hodně změnila logika výměny, takže Ti asi z administrace zmizela žádost o výměnu odkazu.

P.S.: Poprosil bych Vás, aby jste na fóru nezmiňovali konkrétní weby. Některým majitelům by se třeba nelíbilo, kdyby se např v hledání googlu objevilo toto vlákno.
buraccio
Profil
jj .. nad tou žádostí o výměnu odkazu jsem špekuloval. Vyřešil jsem to právě tím "Chci zde mít odkaz na /muj_server/".
External
Profil
Ještě byc hse chtěl pobavit o následovném: Po přihlášení do systému jsou zde tři nabídky:

preferované weby | Partneři | Nabídky výměny |

Chápu to takhle: preferované weby jsou moje nabídky, s kým bych rád vyměnil

Partneři jsou již vyměněné - tzn. oba dva souhlasí

Nabídky výměny jsou nabídky ostatních webamesterů.

Na mém webu by se tedy logicky měli zobrazovat pouze weby z kategorie "Partneři" - čili oba souhlasí a oba budou mít ihned link na své stránce.

Zaráží mě ale, že se zobrazují weby z kategori "Preferované weby". Čím to je?
souki
Profil
Na Tvém webu se zobrazí odkazy v následující prioritě:
1) preferované z boou stran
2) tvoje preferované
3) web toho kdo tě preferuje, ale ty jsi ho ještě nepotvrdil

Přičemž 3) se použijí jen na doplnění odkazů do počtu. Tzn pokud se z 1) a 2) získají 5 odkazů, tak se z 3) doplní 3 odkazy.

Nabídky přibývaly postupně, takže je koukám budu muset přeházet a logičtěji přejmenovat
preferované weby - weby, kde uživatel požádal o výměnu
Nabídky výměny - weby, které požádaly o výměnu
Partneři - důležité weby, které na vás odkazují (důležité = ty, které stojí za zmínku)
External
Profil
Jo a ještě by se mělo udělat něco s délkou odkazu. Když si někdo vyplní dvouřádkovej odkaz, pěkně mě to prudí. Například dvě až tři slova a dost. Žádný souvětí, jak to mnoho partnerů praktikuje. myslím, že je to dobrý nápad.
souki
Profil
External
Svatá pravda. Omezeno na 60 znaků a oříznuto.
buraccio
Profil
souki

to je divný . . . proč nefunguje Tvůj web? Přesměruje mně to jinam na nějakej hosting. :-( a navíc se mně místo odkazů na mém webu zobrazuje stránka toho hostingu.
souki
Profil
buraccio
Šlo o noční výpadek. Zvýšila se zátěž serveru a technik do vyhodnotil jako D-DoS útok. Okamžitě doménu odpojil v dobré víře, že ji tím pomůže. Bohužel to provedl dost nešetrně a opravit se to povedlo až k ránu. Kvůli zpoždění DNS záznamů se to někde projevilo až před 11 hodinou. Byla podniknuta opatření aby se to již neopakovalo a jedná se o odkoupení vlastního serveru.
Nezbývá než doufat, že jediný zdroj příjmů projektu (reklama, na kterou nikdo nekliká) začne fungovat a pronájem serveru finančně utáhneme.

Omlouváme se za potíže. Již by se neměly opakovat.
buraccio
Profil
o.k. . . :-) . dík za vysvětlení
zeroorez
Profil
Spocital jsem odkazy v katalogu jejich 1008 kde je tech 3552 ???
souki
Profil
zeroorez
Anglická verze, zatím neověřené weby, .... To číslo určitě není vymyšlené, ale je to COUNT() :)
zeroorez
Profil
Kde je ta anglicka verze?
YoSarin
Profil
žeby http://www.free-link-exchange.info/ ?
je to na první stránce tématu...
zeroorez
Profil
Vydelat na Adwordech na strance sluzby asi nebude idelani, jako ma navstevnost? vydela to 500 - 1000 kc mnesicne nic moc
ja bych propasoval adwordy do vymeny odakzu 1 radek bych tam hodil reklamu to uz by bylo lepsi budes mit reklamu na 3 tisic webech to uz nejaky penizky vydela. I kdyby 1 web hodil jen 10 - 20 kc * 3 000 webu = 30 - 60kkc uz lepsi cislo.
souki
Profil
zeroorez
Ano, šlo by prodávat prvních 5 pozic, nebo protlačit s odkazy jinou reklamu. Ale úplně by to zničilo původní myšlenku. Zatím nejpravděpodobnější scénář je ten, že první odkaz, který zatím vede na domovskou stránku bude pronajímatelný.
souki
Profil
---------------------------------------------------------------
Na základě návrhů uživatelů byla dnes provedena změna systému. Zároveň byla pročištěna databáze. Princip byl výrazně zjednodušen.
Odkazy se vyměňují pouze manuálně a to následujícím způsobem:
a) Po přihlášení si vyberete v katalogu weby, kde chcete mít odkaz. Po kliknutí se jejich odkaz zobrazí u Vás a partnerskému webu se v administraci zobrazí Vaše žádost. (V blízké době se doplní emailová notifikace) Po odsouhlasení se zobrazí odkaz na Vás i na partnerském webu s plnou prioritou. Až do doby odsouhlasení se bude Váš odkaz zobrazovat s minimální prioritou. Tzn. že se zobrazí až na konci seznamu a jen v případě, že sloupec odkazů je krátký.
b) Vyměnit odkaz lze také odkazem Chci zde mít odkaz. Princip je stejný jako bylo popsáno výše.

Změnou principu se zviditelnila výhoda zobrazování odkazů na lukrativních pozicích. Pokud si necháte na web vypisovat odkazy v tabulce s popisem a obrázkem, určitě přilákáte více partnerů.

Je možné, že při vyčištění DB došlo k nějakým omylům. V tom případě prosím využijte kontaktního formuláře nebo MSN soukiii(točeňák)gmail.com

Děkujeme za pochopení
---------------------------------------------------------------
CZepepe
Profil
Tu to službu jsem jako asi spousta jiných přivítal. Reg jsem jeden svůj "nedůležitý" web na zkoušku, vše fugovalo O.K. včetně ochotné podpory. Poté jsem reg ještě dva další, ale na nich se mi již odkazy negenerovaly. Zkontroloval jsem si zpětné linky na vygenerovaných odkazech na 1 webu a z 50% na nich mé chyběly. Také tvrzení zde, že projekt je určen převážně pro malé weby, mě moc nepřesvědčil, jelikož tedy potom nerozumim tomu, proč se ve výpisu objevovaly různé seznamy a další megaweby na kterých jsem NIKDE nenalezl ani zmínku o vymena-odkazu.com. Tím jsem nějak ztratil důvěru v tento systém a všechny weby ze systému odstranil. Možná, kdyby suoki informoval své klienty o výše popisovaných změnách a úpravách k lepšímu nejen prostřednictvím tohoto vlákna, bylo by vše v poho. Víceméně i nadále budu vývoj sledovat, protože myslím, že myšlenka dobrá, jen potřebuje poladit.... pak nejen své weby opět rád do tohoto projektu přidám.
souki
Profil
CZepepe
Kritiku akceptuji a děkuji za ní. V posledním týdnu se toho totiž nahromadilo trochu moc. Útok na server, pletky s hostingem, kompletní změna principu. Doufám, že se to brzy podvede doladit. Nicméně nás teď čeká přesun na vlastní server a to nejspíš přinese další komplikace. Výsledkem by ale měla být perfektní dostupnost služby.
Proč nebyli uživatelé okamžitě informování? Důvod je jednoduchý. V při tak rozsáhlé změně je potřeba nejdříve vychytat drobné chyby a nepřesnosti. Proto jsem chtěl s informováním pár dní počkat.

Můžeš mi prosím ukázat kde jsi našel odkazování na seznam a podobně? V posledních dnech proběhlo několika násobné čištění, takže pokud někdo unikl, proběhne znova a lépe.
CZepepe
Profil
souki
Máš to v emailu.
souki
Profil
Pro pochybovače ještě uvedu, že byl definitivně odstraněn odkaz na hlavní stranu systému i pro nové weby. Tím systém naprosto ztratil centralizaci.
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0