Autor Zpráva
Jaroslav
Profil *
Dobrý den,
rád bych věděl, kdy naposled prohledal mé stránky robot seznamu, popřípadě které.

Ve statistikách Awstats robota seznamu SeznamBot nevidím, ani když se podívám půl roku do historie, i když stránky podle titulku a popisu z výpisu vyhledávání občas prohledává. Toto se týká třech domén s různým obsahem.
Vidím pouze tyto roboty: Holmes, Inktomi Slurp, MSNBot, Googlebot,EchO! ,Unknown robot (identified by 'crawl'), Ingrid, AskJeeves, Alexa (IA Archiver), psbot, Speedy Spider, larbin, Unknown robot (identified by 'robot').


Děkuji za radu.
klik
Profil *
SeznamBot/1.0 (+http://fulltext2.seznam.cz/) 2007-04-18 09:20:17
klik
Profil *
zapoměl jsem dodat, že to jsou moje, kdy indexoval tvoje to fakt nevim
Vladosik
Profil
klik
To jsi mu pomohl...:-D
Ice
Profil
Jaroslav
Nechci kecat ale záleží kterou máš verzi? Tato to ještě neumí. awstats Advanced Web Statistics 6.4 (build 1.814)? Nová ho už dokáže rozeznávat - u jednoho zákazníka na webhostingu již byl zobrazen. Takhle to je Unknown robot (identified by 'crawl'...
nonam
Profil *
mě se poslední dobou tak nezobrazuje v Awstats SeznamBot,ale v Hosté se mi zobrazuje
robot.seznam.cz, odin.seznam.cz, screenshot2.seznam.cz, proxy.seznam.cz, screenshot.seznam.cz
tak si myslím, že mě robotek navštěvuje protože ve vyhledávání mám i nově přidané stránky
když nebudeš mít seznam mezi hosté, tak zkus přidat stránku přes form na fulltext.seznam.cz
Jaroslav
Profil *
Aha, tak to bude skutečně tou verzí. (Mám 6.4 (build 1.814)). V návštěvách je také odin.seznam.cz, screenshot2.seznam.cz a cache.seznam.cz.
Otázka je, jestli tyhle informace k něčemu jsou, protože podle nich nepoznám jakou část stránek navštívil - jaké subdomény či soubory. Včera večer jsem změnil pokusně titulek v několika stránkách, robot doménu navšítil v noci (odin.seznam.cz, screenshot2.seznam.cz a cache.seznam.cz), ale změna titulku se do dnešního večera ve vyhlevání neprojevila.
Jinak při změně stránky jí vždy okamžitě napíšu do formuláře fulltext.seznam.cz, ale někdo tvrdí že je to zbytečné, že robot navštěvuje stránky pouze podle sebe.
Richi
Profil
Já bych měl dotaz na Yuhů-a:
Nešlo by zrychlit indexaci webů? :-) Udělal jsem novou sekci na jednom webu s Srankem přes 80 takže snad kvalitním a po 2 týdnech na ní nemám z vyhledávání Seznamu ani jednu návštevu a z vyhledávání Googlu již stovky ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0