Autor Zpráva
Bohumil
Profil
Ahoj,

dočetl jsem se, že Yuhů rozhoduje, jaké stránky budou v seznam black listu. Proto se hlavně Tebe Yuhů ptám, považoval by si tohle za nekalou praktiku? Logo je v h1 jako pozadí. Jde mi hlavně o to, zda by v h1 neměl být ještě před výčtem klíčových slov název webu. Bojím se, aby mě to po přidání názvu webu zase nepoposunulo ve výsledcích někam dolů. Co ty na to? Dík

<h1 id="logo"><a href="" title="Peníze, finance, úvěry"><span>Peníze, finance, úvěry</span></a></h1>
habendorf
Profil
Sice nejsem Yuhů, ale nic nekalého na tom nevidím. Jen mi není moc jasné, na co je tam ten span.
Petra
Profil
Jestli to má být text skrytý za obrázkem na pozadí, tak je to naprosto vpořádku, pokud ten text odpovídá textu obrázku, v tomto případě pokud je na obrázku text "Peníze, finance, úvěry". Jak velké odchylky bude tolerovat Seznam ale nevím :-)
habendorf
Profil
Petra: v tomto případě pokud je na obrázku text "Peníze, finance, úvěry"

Já myslím že tam ten text být nemusí. Jen by to měla být stránka na téma "Peníze, finance, úvěry".
Petra
Profil
habendorf: Spekulacím jsem se chtěla vyhnout právě tou vytáčkou "je to naprosto vpořádku, pokud..." :-) To, co jsem napsala mi přijde jako jednoduché řešení, jak to mít opravdu bez obav. Co dalšího ještě může být OK jsem radši řešit nechtěla, protože by to byly z mé strany už víceméně jen dohady.
Bohumil
Profil
No problém je v tom, ze ten text v logu není...
habendorf
Profil
Asi jsou to firemní stránky, viď. Pak by tam mělo být jméno firmy. Ale pokud se tím ta firma zabývá, neviděl bych problém třeba v "QWERTY a.s. - Peníze, finance, úvěry".
Bez záruky, jen názor.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0