Autor Zpráva
Shadowwolf
Profil
Hledám pro klienta možnost zakoupení zpětných odkazů v různých jazycích. Obor cestovní ruch, doprava, Praha, Česká Republika. Pokud je špatně tato sekce tak to někam přesuňte.
Werner
Profil
Zkus webtrh.cz
michaln1
Profil *
Mohu nabídnout odkazy na www.krasyprirody.cz (GPR5). Kdyžtak mail michal@pctipy.com
Petr54
Profil *
mohu nabídnout www.kuku.cz (GPR5), kontakt prodej@kuku.cz
Jiřina
Profil *
Nějaký kontakt pro nabídky?
Frantisek4
Profil
Nabízím zpětné odkazy zdarma v katalogu: www.ONCZ.net .
Budu rád, když tam své stránky přidáte, navíc můžete snadno zařídit, že bude Váš web na úvodní stránce, vše ZDARMA!
Railbot
Profil
Frantisek4
Pokud někdo stojí o znevýhodnění ve vyhledávačích, pak tam jistě svůj web přidá :)
Frantisek4
Profil
Pokud někdo stojí o znevýhodnění ve vyhledávačích, pak tam jistě svůj web přidá :)

Proc, kvuli PageRank? Ten do mesice stoupne na 4, to vim jiste...
djlj
Profil
PageRank? Ten do mesice stoupne na 4, to vim jiste...
Á, pán pracuje pro Google :).
Frantisek4
Profil
Á, pán pracuje pro Google :).

Kéž by... ;-)))

...

Ten web jsem spustil vcera vecer, aby jste se nedivili, ze tam nejsou zadne odkazy. ;-)
Railbot
Profil
Frantisek4
ne, kvůli tomu, že je to linkfarma a takové Google i další neradi ;)
meca
Profil
Railbot
Ježiš! A já vůl si registroval všechny mý webů do těch hnusných link-farem... Ha, kdo to byl? Kdo mě dal ty odkazy na ty link-farmy, kterým se říká katalogy, a ještě říkal, že to má užitek pro SEO?! Prej nějaký SEO expert - to určitě!

Být v USA, tak na něj podám žalobu! Bohužel zde v ČR musím říct svým kámošům ze sousedsvtí, aby nasedli do své čupr geto káry a rozbili mu držku, volovi jednomu...
Frantisek4
Profil
ne, kvůli tomu, že je to linkfarma a takové Google i další neradi ;)

Tak pokud bude web na uvodni strane, ktera by mela mit nejvetsi PR, tak to az takova linkfarma neni, je tam 20 odkazu...

Ale myslim, ze Google ty odkazy vsechny rad projde.. ;-)

Myslim, ze skoro kazdy zpetny odkaz se hodi... Navic tady muzete snadno ovlivnit pozici pri vyhledavani a v katalogu, dokonce v TOP 10. Nejsem zadny expert na SEO, ale byt na uvodni stance nejakeho webu neni nikdy na skodu....

Cely projekt vsak vznikl hlavne za ucelem nauceni se pracovat s databazi a procvicit PHP, tot vse... Navic jsem chtel nejakou domenu, kterou bych konecne mohl pouzit i pro subdomeny, coz tohle muzu. Uznejte sami> neco.oncz.net nevypada az tak hrozne... :-)))

Kazdou kritiku beru na vedomi a budu se snazit s tim neco udelat. Ale stale plati, budu rad, kdyz tam svuj web pridate.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0