Autor Zpráva
koule
Profil *
Potřeboval bych trochu seznámit s pojmem SEO. A vůbec ja stránku optimalizovat, aby byla na prvních příčkách v katalogách.
Mam stránku, GOOGLE mě hned zaindexoval, ale SEZNAM vůbec! čim to je? Prosím hodte nákej link na naké povídání o SEO a o tom jak se naučit stránky optimalizovat pro vyhledávače. DIK MOC
Acci
Profil
http://seo.jasminka.cz/
Pavel Calta
Profil
Dobrej článek je tady: http://interval.cz/clanky/google-search-engine-ranking-factors-v2/

jo a jinak doporučuji nastudovat tohle forum. Či jestli umíš anglicky tak: www.seochat.com

a na Seznam? kolik odkazů ti na web vede? Jak starej je web?,........ je mnoho faktorů
koule
Profil *
web je starej asi 3 týdny, na doméně .eu
Spětných odkazů ale moc není.
AlešD
Profil
koule:

tři týdny je relativně krátká doba. Do katalogu seznamu jsi se zaregistroval? Totéž i ostatní katalogy (Atlas, Centrum atd.).

I když většina služeb jako linkuj.cz, nebo bookmarky.cz má v odkazech rel="nofolow" mě se zdá, že na to někteří roboti zvesela hází bobek a indexují, jen se práší. Takže i tam.
souki
Profil
http://www.reklama-credit.info/ - zkus taky tohle... je to jen alfa verze, ale pár lidem už to pomohlo... V sekci FAQ je i nějaký stručný návod
Richi
Profil
I když většina služeb jako linkuj.cz, nebo bookmarky.cz má v odkazech rel="nofolow" mě se zdá, že na to někteří roboti zvesela hází bobek a indexují, jen se práší. Takže i tam.

Seznam nezná (neuznává/nerespektuje) rel="nofolow" ...
Richi
Profil
souki
nespamuj zas :-)

mimochodem, naposled jsem diskutovali o tech tvých službách - linkfarmy - tak zde nějaké nové počtení pro tebe a případně pro ty co by ctěli využívat tvoje služby:
http://www.dobryweb.cz/newsletter-odvracena-strana-optimalizace-pro-vy hledavace/ a hlavne sekci: "Odkazové farmy"

a ješte jeden článek o podobné službe jako máš ty:
http://nishkam.blog.lupa.cz/0704/prodavate-odkazy-na-svych-strankach-p ak-jste-podle-google-seo-spammer
souki
Profil
Richi
Myslím, že v minulém tématu se více lidí shodlo, že linkfarma vypadá jinak... Odkaz který jsem poslal je návod pro začátečníky. Jde o ukázku základů a to názorně na příkladě. Dokonce s obrázky :) Tobě se ale člověk nezavděčí, takže nemá smysl to řešit
Richi
Profil
souki
já nechci aby ses mi zavdečil :-) já jen upozornuju potecionální uživatele před hrozbou banu od vyhledávačů za používání tvých linkfarem :-)

nic osobního :-)

a to že se pár lidí shodlo ješte neznamená že to tak není ...
souki
Profil
Richi
Co má prosím tě návod uvádějící začátečníka do problematiky SEO společného s linkfarmou?
MichalekII
Profil *
Richi nepleť si prosím "pojmy" s "dojmy" liknfarmou se nazývá spíše toto http://1000ikon.cz/ než soukiho služba
Richi
Profil
Co má prosím tě návod uvádějící začátečníka do problematiky SEO společného s linkfarmou?

mluvím o tvých dalších službách které doporučuješ začátečníkům

Richi nepleť si prosím "pojmy" s "dojmy" liknfarmou se nazývá spíše toto http://1000ikon.cz/ než soukiho služba

hm, když myslíš ... pak ale nebreč když dostaneš ban :-)
souki
Profil
Richi
Kdybych se vydával za někoho jiného a potají propagoval cizí službu spamem, tak neřeknu. Kdybych provozoval linkfarmu nebo lidem na stránky strkal spyware, taky ani neceknu. Kdybych tahal z lidí peníze za službu, která ještě není pořádně prozkoušená, taky mlčím. Ale tuhle kritiku neberu. Neustále na mě útočíš s naprosto nerelevantními argumenty. Když člověk potká někoho jako jsi ty, tak hned pochopí DGX a jeho zlobu nad reakcemi na Texy!

Pokud se mnou máš nějaký osobní problém, můžeš mě klidně kontaktovat na MSN(soukiii(točeňák)gmail.com) a tam mi to můžeš klidně vysvětlit. Tady ovšem akorát zavádíš OT a nic jiného.
Pokud si tím ale léčíš nějaký komplex z mládí, tak raději vyhledej odbornou pomoc.
Richi
Profil
souki
nauč se číst, psal jsem že osobne proti tobe nic nemám ani te neznám ... tak si nech kecy o komplexech!

varuju uživatele před službou kterou provozuješ (http://www.vymena-odkazu.com/), to že máš na ni jiný názor je logické, přece jen si se s tím jiste nadřel a ted ti nekdo píše že je to nanic, já te chápu, ale ty pochop me, tato diskuze je pro začátečníky a pro rady, já jim radím at se podobným službám vyvarují, jsou to nekalé praktiky a můžou za to dostat ban od vyhledávačů ...

přiložil jsem ti nekolik odkazů které moje tvrzení potvrzují ale ty to bohužel neakceptuješ ...

a naposled, osobne proti tobe nic nemám!
souki
Profil
Richi
Ty odkazy byly taky docela mimo. Diskuse s Tebou nadále asi nemá smysl, protože odmítáš pochopit jak to funguje.
YoSarin
Profil
<offtopic>
Richi
Nechci vypadat že bych se soukiho furt jen zastával, ale tentokrát opravdu mluvíš z cesty - ani jeden z tebou uvedených odkazů nedokazuje že za používání soukiho služby bude někomu zabanován web. Co se týká těch linkfarem, jak jsou popsány v odkazovaném článku, tak to také nemá s vymena-odkazu.com naprosto nic společného. Co se týká placených odkazů - IMHO ještě ani není jasné jak a jestli vůbec na to bude google brát zřetel, navíc tohle placené odkazy nejsou.

Každopádně tvoje reakce byla zcela nesouvisející s původním dotazem a vyvolala pěkný flame - nechme toho, tazateli to stejně prd pomůže.
</offtopic>
Richi
Profil
Tak jinak, najdi 10 rozdílů :-)
http://www.gotlinks.com/
http://www.vymena-odkazu.com/

Za gotlinks jsem kdysi dostal ban ... jestli jsou tyhle dve služby jiné tak pak sním vlastní botu ...

Je jen otázkou času kdy bude mít vymena-odkazů dostatečný počet registrovaných uživatelů aby začala zajímat vyhledávače a penalizovali weby které ji využívají. Každopádne se to muže stát za mesíc, za rok nebo i nikdy, ale já jen upozornuju že to riziko tady JE.

Souki já chápu jak to funguje, generuješ si na tvuj web spoustu odkazů z jiných webů, někdo to může chápat jako linkfarmy nekdo nemusí, já ti tvuj názor neberu tak mi neber můj prosím.
souki
Profil
Richi
S tím rozdílem, že přes gotlinks si na stránky vložíš prakticky katalog, kdežto vymena-odkazu ti jenom dává prostor k poloautomatizovaný výměně s weby, které o výměnu s tebou konkrétně projeví zájem.
Richi
Profil
s gotlink si nastavíš kolik a jaké odkazy chceš, klidne jeden nebo pět nebo sto ... což je asi to samé u tebe ... a takových nebo podobných služeb je spoustu a je to krátkozraké budování zpetných odkazů, dřív nebo pozdeji dostanou všechny ban :-)
Richi
Profil
a vůbec, dělejte si co chcete, třeba si tam dejte tisíc odkazů ... na každého dojde :-)
souki
Profil
Richi
Příklad: Golfový klub si umístí kód na stránky. Přijde majitel golfového shopu a naklikne si, že by chtěl vyměnit odkaz. Golfový klub to jen potvrdí a je vyměneno.
Co je na to tak špatného, aby se to nelíbilo vyhledávačům?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0