Autor Zpráva
dad
Profil *
Chtel bych se zeptat,jestli kdyz odazuju treba z www.example.com/neco.php na www.example.com a takhle ze vsech stranek,jestli si pomuzu,a jeste kdyz budu odkazovat z hlavni stranky na jinou,jestli mi pomuze kdyz to udelam pres nejaky presmerovani(redirect) napr jako zde:
<a style=padding-bottom:2px target=_blank href=redirect.php?link=*********target=_blank><img width=88 height=31 border=0 src=***************** alt="******"></a><br>

(tohle je odkaz pres ikonku)
Railbot
Profil
Jak by sis chtěl pomoct? Nechápu.
dad
Profil *
treba kvuli pr,nebo neco,proste jeslti si pomuzu ve vyhledavacicch kdyz z dalsich stranek budu odkazovat npar stoly,koberce a rachejtle exaple.com(bude archon text)tak jestli se to pocita taky jako odkaz na hlavni stranku,a jeslti mi to pomuze ve vyhledavacich
Railbot
Profil
Proč bys na svou hlavní stránku měl odkazovat "stoly, koberce a rachejtle" nebo jiným blábolem? Nepomůže. Odkaz je odkaz, ale nevím proč by se měl nějak počítat.
Marek Prokop
Profil
Dade, dobře navržená struktura webu a jeho navigace vám ve vyhledavačích pomůže. Špatně navrženou strukturu a navigaci žádnými triky nezachráníte. Nevím, jak to napsat konkrétněji. Připadá mi, že uvažujete úplně špatným směrem.
dad
Profil *
Railbot:Asi sis nevsiml ze to byl priklad ne???

a jak se pls dela dobra struktura webu?
dad
Profil *
Railbot:Asi sis nevsiml ze to byl priklad ne???

a jak se pls dela dobra struktura webu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0