« 1 2
Autor Zpráva
roberta
Profil
Host333
za nejaký čas sa budeš čudovať, prečo sa ti tvoje stránky nezobrazia vo výsledkoch vyhľadávačov...
Host333
Profil *
Dekuju za odpoved,

priznam se, ze jsem o techto pravidlech nevedel. Videl jsem to jinde, zjistil, ze to funguje a tak jsem to zacal pouzivat.

Jsou nekde ty pravidla popsana? Kdo vymyslel ty pravidla? Kdo je vyzaduje? Google? Seznam? Atlas? Jine?

Dekuju za vysvetleni. Predpokladam, ze ty moje dotazy budou pusobit mozna smesne, ale na internetu se pohybuji i lidi, kteri neznaji vse. Proto budu rad, kdyz mi nekdo poda informace, abych pripadne napravil sve prohresky.
Railbot
Profil
Host333
Třeba http://seo.pekne.cz/seo/zakazane-seo-techniky/

Oni to ani tak nejsou pravidla jako spíš zakázané techniky, jak už napovodá link výše. A ty (tvrdě) postihuje snad každý vyhledávač pokud vím. Od Seznamu a dalších českých až po Google, MSN, Yahoo...
Petr Tichý
Profil
Videl jsem to jinde, zjistil, ze to funguje a tak jsem to zacal pouzivat.
Malá radost... => Vééélký smutek. (po banu na seznamu)
Host333
Profil *
Diky moc za informace.
Host333
Profil *
Jeste mam dotaz:

a co kdyz ta skryta slova souviseji s obsahem stranek? Na adrese: http://seo.pekne.cz/seo/zakazane-seo-techniky/ se vsude pise jen o tech, co nesouviseji s obsahem.

"Podstrkování vyhledávacím robotům odlišný obsah než uživatelům"
"Do stránek je umisťováno velké množství slov, které nemají se zaměřením webu vůbec nic společného"
Petr Tichý
Profil
"Do stránek je umisťováno velké množství slov, které nemají se zaměřením webu vůbec nic společného" - To se týká i slov viditelných.

"Podstrkování vyhledávacím robotům odlišný obsah než uživatelům" - Přesně to ty děláš. Lidem ty slova neukážeš, neboť nejsou vidět. Roboti je vidí.
Host333
Profil *
aha rozumim, jeste jednou moc diky.
Darth Nihilius
Profil
"Do stránek je umisťováno velké množství slov, které nemají se zaměřením webu vůbec nic společného"

To prece nikdo rozumny neudela, nebyl by z toho zadny uzitek, natoz zisk :-)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0