Autor Zpráva
Vladosik
Profil
Ahoj. Dříve mi našeptávač na Seznamu ukazoval u hledaných slov i kolikrát bylo zadáno. Nyní mi to už ale neukazuje, pouze mi nabídne vhodná slovní spojení. A ja bych chtěl vědět, jestli jsem to nějak vypnul na svém počítači, v nastavení nebo jestli to již Seznam prostě zrušil.

Nebo můžete mi poradit, kde najdu nějakou statistiku nebo možnost si zjistit, kolikrát bylo dané slovní spojení hledané?
Radek Nový
Profil *
Nainstaluj si toolbar Lištička, ten ti to ukáže, nebo "prý" vypnout styly v exploreru a půjde taky (osobně jsem nezkoušel..)
Hanz
Profil
Vladosik
No já jsem si napsal favelet. Tohle si přidej do záložek:
javascript:d=document;function styl(){var o=d.createElement('link');o.type='text/css';o.rel='stylesheet';o.href= 'http://janousek.honza.swe b.cz/naseptavac.css';d.body.appendChild(o);};styl();


A až budeš na seznamu tak na ten odkaz klikni. Potom, když budeš psát do toho pole na vyhledávání ak uvidíš i ty čísla.
Railbot
Profil
Vladosik
Staší si udělat uživatelský styl. Teď už si nepamatuji přesně co, ale jen je tam jedna blbost, která má display: none, takže to stačí změnit.
ah01
Profil
Psal jsem o tom na http://webdesigners.cz/webzine/naseptavac-opet-s-udaji-o-poctu-hledani / je tam postup pro Firefox, pokud používáš Operu, je tam taky odkaz na návod (na konci článku).
Vladosik
Profil
Super. Dekuju vsem!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0