Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Můj web na adrese http://azurove-pobrezi.nacesty.net/ se na Googlu a Centrumu (ve vyhledávačích) na slovo Azurové pobřeží umístil logicky jako první. Bohužel na seznamu zaostal kdesi na třetí stránce. Web je starý pouze tři týdny, ovšem po celou tuto dobu se v seznamu jenom propadal. Čím to může být způsobené?
Mustafa Ibrahim
Profil *
Po vzestupu následuje pád..., v lepším případě se to časem zase otočí. Tři týdny je celkem krátká doba, zatím bych se moc neplašil. ;)
Důvodů může být více, to by bylo na hlubší analýzu - na Seznam neplatí totéž, co na Google.
Inpocasi
Profil
Mustafa Ibrahim
I ze začátku byl na tom ten web špatně na seznamu (byl na druhé straně, teď je až na třetí). Překvapuje mě že seznam před můj web dal naprosto irelevantní weby (slovo Azurové pobřeží není nijak silné - první web má S-rank pouze 3 a o Azurovém pobřeží je pouze jedna stránka).
Radek Nový
Profil *
Že by chybějící "<meta name="keywords" ?? ..... i když se traduje že již nemají skoro význam???
Marek Prokop
Profil
Inpocasi, teď jsem skusil na http://azurove-pobrezi.nacesty.net/ kliknout a web je nedostupný. To Seznam hodně nemá rád.
Inpocasi
Profil
Marek Prokop
Jo dík za upozornění, hned jsem si prohlédl statistiky dostupnosti a:

Statistiky:
Květen- 62,5% (dostupnost)
Duben - 99,967% (dostupnost) - v dubnu byla po celou dobu v pořádku
Ok3y
Profil
62,5% - to se snad uz ani neda nazvat dostupnost ;)

Jinak určitě doplnit jak bylo zmíněno - meta "keywords"

Dále bych Azurové pobřeží dal v title před adresu stránky a trochu zvýšil hustotu fráze v textu na cca 7% nicméně web je opravdu hodně mladý a tak se není čemu divit. Určitě bych nepodcenil ani registraci do různých cestovních katalogů a seznamů, Seznam sice má rád hlavně četnost použití klíčové fráze v textu a nadpisech a všude kde je dobré jej užít, ale síla backlinků je zde určitě také potřeba.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0