Autor Zpráva
ppooler
Profil
Zakládám podobné téma jako v případě o něch zakázaných seo technik, jde mi totiž o podobnou věc ...
ale nejsem jistý ,jestli v pořádku takovýto způsob cílení reklamy adsense :

viz článek na Lupě :


http://www.lupa.cz/clanky/ladime-stranky-pro-adsense/


...
Relevantní reklamy a dobře placené reklamy

Ukažte robotovi AdSense, kam se má podívat. Většinu stránek tvoří obsah, který je pro zacílení reklamy nepodstatný. Obrázky, komentáře návštěvníků, profily návštěvníků, RSS zdroje a další. Nezbytné komponenty vašich stránek zbytečně rozptylují indexovacího robota, který pak přesně neví, na kterou část se zaměřit. Je velice frustrující vypiplat si stránky, zakomponovat reklamu a zjistit, že se vám místo „užitečných“ reklam zobrazují reklamy, které nemají s obsahem stránky nic společného. Tomu lze zabránit jednoduchým přidáním těchto dvou řádek do kódu stránky, tak robotovi ukážete, kam se má zaměřit:
<!- -google_ad_section_start- ->
TEXT, na který má být reklama zacílena
<!- -google_ad_section_end- ->
Klíčová slova a obsah stránky

Dále je dobré vědět, že se dají „přilákat“ reklamy, které by vašeho čtenáře zaujaly. Tento způsob je trošku kontroverzní, jelikož vyžaduje, abyste psali článek na míru pro AdSense. Je to velice jednoduché: stačí, aby se v textu vyskytovalo více klíčových slov souvisejících s reklamou, kterou chcete zobrazit. Například pokud píšete článek o konkrétním automobilu, není problém místo volby obecných slov vícekrát produkt pojmenovat celým jménem. Máte mnohem větší šanci, že se na stránce zobrazí reklamy na konkrétní produkt, o kterém píšete.
...


Takže mám tomu rozumět tak, že nemůžu mezi <!- -google_ad_section_start- -> a <!- -google_ad_section_end- ->napsat jen klíčová slova, ale že na tom místě musí být smysluplný článek ?


jak to je ?

Děkuji předem za jakékoliv poznatky...
ppooler
Profil
Nejde tedy o SEO (optimalizace pro vyhledávače), ale o optimalizaci pro Adsense
mimochodem tento zápis není validní
<!- -google_ad_section_start- ->
co s tím ?
smajli
Profil
Myslím, že tam nemá být mezera mezi pomlčkami?
ppooler
Profil
Díky smajli, s tou mezerou máš pravdu.

Mohu tam tedy vložit pouze klíčová slova ?-
smajli
Profil
Klíčová slova ne, těmito značkami si vyznačíš na stránce začátek a konec úseku který má robot indexovat, tedy skutečný obsah stránky, který předkládáš uživateli, bez menu, odkazů, a dalších nesouvisejících věcí.
ppooler
Profil
dobře ,špatně jsem to pochopil....díky
Ivorius
Profil
Jenom bych imho doplnil, že se nejedná o začátek a konec úseku který má robot indexovat, ale o začátek a konec úseku který má adsense upřednostňovat při určování obsahu stránek.
ppooler
Profil
OK, a může tento TEXT být na jakékoli stránce webu ,(serveru) ?
- nebo jen na té stránce které se to má týkat ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0