Autor Zpráva
mara
Profil *
Mám web, kde jsem dosáhl PGR 4, S-ranku 28. Delší dobu jsem tam provozoval obsah o autech, ale teď chci komplet opsah překopat. Příjdu i o ty PGR apod. Sníží se mi ranky?

Případně díky za radu, jak tomu předejít.
meca
Profil
mara
Pokud přitom překopávání nepřekopeš i weby, který na web odkazujou, tak by ti to sebrat... sakra, co to je zase za skratku - PGR? To je snad horší než PG... Nebo sem něco prošvihl?

Pardon: ... tak by ti to sebrat nic takového nemělo ;)
mara
Profil *
meca
PGR - Page Rank;)

I když se změní obsah? Dík chlape.
meca
Profil
Jo jo... AGAN s obsahem nemá v podstatě nic společného.
mara
Profil *
meca
AGAN??? To zase nevím já co je:) Dík
mara
Profil *
Ještě pro upřesnění. Chci změnit hosting, chci změnit komplet obsah. Bude to mít na ranky vliv?

Dík
Nox_lbc
Profil
Chci změnit hosting, chci změnit komplet obsah. Bude to mít na ranky vliv?

Samozřejmě ... Hosting ne, obsah ano ...
mara
Profil *
Nox_lbc
Teď v tom mám trochu bordel. Jeden říká, že jo, druhý, že ne. Když se změní obsah, tak ranky budou zase nulové, co?
Nox_lbc
Profil
Teď v tom mám trochu bordel. Jeden říká, že jo, druhý, že ne. Když se změní obsah, tak ranky budou zase nulové, co?

Jde samozřejmě o to, co tam bude za obsah ... pokud uděláš link farmu, black hat SEO či něco podobného, půjdeš ke dnu ... pokud bude obsah lepší než předchozí, rank se může systematicky a pravidelně zvyšovat ... rank je velice relativní záležitost ;)
mara
Profil *
Nox_lbc
co když tu starou doménu převedu na nový web s nižšími ranky, ale dle mě kvalitnějšími?
Díky moc
meca
Profil
Ach jo, jeden o člověku a druhej o ženský... -;)

Nox_lbc tu maro mluví o jakýchsi rankách... jako... nerankách ;) Pokud ti jde o ten PEAK, tak na něj samotný obsah opravdu vliv nemá, jak jsem říkal.. viz.. http://www.jakpsatweb.cz/seo/pagerank.html
mara
Profil *
dík chlapy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0