Autor Zpráva
Ivorius
Profil
Mám takový problémek, rád bych dostal http://www.koloseum.unas.cz na přední místa ve vyhledávání na seznamu a googlu na slovo aikido. Zatím jsem proto asi moc neudělal, ale byl bych vděčnej, kdyby se na ty stránky někdo mrkl a doporučil co udělat, a napsal jestli je ten kód správný.

Všem děkuji
Pachollini
Profil
Myslím, že to není špatné. Rozhodně bych doporučoval sjednotit odkazy na titulní stránku (je na http://www.koloseum.unas.cz/index.php i http://www.koloseum.unas.cz/ - to je chyba, používejte jen tu první) nejlépe na tvar <a href="/">Aikido koloseum - titulní stránka</a> nebo tak něco aby v tom bylo to aikido. Tenhle odkaz by měl být na všech podstránkách webu, proč neudělat klikací patičku s copyrightem?

Slovo aikido by se na úvodní stránce mohlo vyskytnout i vícekrát.

Web by měl být validní.

No a pak bych začal budovat zpětné odkazy - přinejmenším registrovat do významnějších katalogů, opět tak, aby slovo aikido bylo v textu odkazu.

Taky bych doporučil použít u jednotlivých článků nějaké hezčí adresy.

A přečíst si SEO FAQ.
Karel
Profil
Souhlasim se zpetnymi odkazy (co nejvice z dobrych stranek), prvni stranka v Google ma PageRank 6 to je docela hodne, slovo Aikido je hodne konkurencni. Ten titulek i odkazy bych zkratil na minimum - dal bych tam jen AIKIDO.
Ivorius
Profil
Díky kluci. Budu praktikovat co jste napsali.
meca
Profil
Ten titulek i odkazy bych zkratil na minimum - dal bych tam jen AIKIDO >> A co takhle dát na celou stránku pouze slovo AIKIDO?!

... První místo ve vyhledávačích je sice hezké, ale na web chodí lidi... Tim chci jenom tak trochu naznačit, že dát do titulku pouze AIKIDO by sice bylo dobré pro vyhledávače, ale návštěvníci by si zasloužili vědět kde sou...
Martin Kuželka
Profil
slovo Aikido je hodne konkurencni

S tím si dovolím nesouhlasit, na slovo Aikido Google nalezne 32.000 stránek, což je hodně málo.

Ten titulek i odkazy bych zkratil na minimum - dal bych tam jen AIKIDO.

Ale proč? takhle je to naopak správně, návštěvník se ihned z titulku stránky dozví, že se jedná o aikido ve Štenberku.
Ivorius
Profil
nemyslel jsem že chci být hned na první místě. ale chtěl bych být mezi těma předníma. protože jsou stránky pro čechy, tak stačí na google pro ČR.

Ještě něco. Jak dlouho trvá přidání do dmoz databáze. Já to tam zkoušel přidat již před měsícem a pořád nic :( Nemyslím, že by je nemohli zařadit. Je tam jen jedinej odkaz na www.aikikai.cz
Martin Kuželka
Profil
V sekci Aikido na DMOZu bohužel není žádný editor, takže to může trvat opravdu hodně dlouho. Zkus se stát editorem, pak to půjde rychleji...
Ivorius
Profil
Hmmm:( neumim moc english
Martin Kuželka
Profil
Ale to vůbec nevadí, stačí když umíš česky...
Ivorius
Profil
Já to zkusím a uvidím. Co ta patička a menu? Může být tak jak sem to tam teď zfoukl?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0