Autor Zpráva
CZepepe
Profil
Dotaz :

1) Pomůže trianglulární výměna odkazů A->B B->C C->A složitějšímu odhalení reciprocity, která je v google penalizována ?

2) Mohou být součástí takovéto výměny weby, které mají z cca 50% absolutně nepříbuzné téma ?

3) Když jsou součástí kampaně i weby s GPR 0 jaký to má vliv na můj GPR4 ?

Díky za vaše odpovědi, názory a zkušenosti.
Marek Prokop
Profil
Pomůže trianglulární výměna odkazů A->B B->C C->A složitějšímu odhalení reciprocity, která je v google penalizována ?

Jak jste přišel na to, že je reciprocita v Googlu penalizována?

Pokud chcete raději odpovědi než otázky, pak:

1) NE
2) ANO
3) Žádný

Jen nevím, k čemu vám ty odpovědi budou. Podle mne jsou k ničemu.
CZepepe
Profil
Marek Prokop
Díky za vyčerpávající odpověď. Ptám se, protože mne to zajímá ;-) Matně vzpomínám, že jsem někde četl, že Google "zvýhodňování" (reciprocitu - možná nevhodně definováno) penalizuje. Ale asi je otázkou, co za "zvýhodňování" bude považovat...

ad. 2) ANO
Taky jsem někde četl, že zrovna google při indexaci porovnává podobnost klíčových slov prolinkovaných webů.... Kde je tedy pravda ?
Marek Prokop
Profil
Matně vzpomínám, že jsem někde četl, že Google "zvýhodňování" (reciprocitu - možná nevhodně definováno) penalizuje.

Nepenalizuje.

Taky jsem někde četl, že zrovna google při indexaci porovnává podobnost klíčových slov prolinkovaných webů....

Ano, to je pravda. Odkaz z tematicky příbuzné stránky bude asi cennější. To ovšem neznamená, že odkaz z tematicky méně příbuzné stránky bude bezcenný.
CZepepe
Profil
Marek Prokop
JJ díky, jinak též dík za zajímavé články např. o link building atp. z Vašeho webu. Fakt bohatá studna informací, mám to jako povinnou četbu ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0