Autor Zpráva
Nill
Profil *
Chcete mít vyší návštěvnost, získat backlinky? Netušil jsem jak to jde snadno, přidal jsem jeden příspěvek k článku o HDR http://popsci.typepad.com/how20blog/2007/05/your_guide_to_c.html a navrch přihodil odkaz na svůj tutorial o falešném HDR. První den návštěvnost přes tisícovku a první booky z del.icio.us - výborný. Druhý den podobný vývoj, krize nastala kolem sedmé večer, kdy se tutoriál dostal na digg.com - deset tisíc přístupů během jedné hodiny - http://navrcholu.cz/Statistika/48129/2007/05/14/ . Brutálně jsem vytížil virtuální server (PHP, MySQL) a byl mi nabídnut hosting na vyhrazeném serveru. Tady musím poděkovat lidem z Onebitu, že mě rovnou neodstřihli a krátkodobou extrémní zátěž tolerují. Takže teď filtruju lidi z Diggu a přesměrovávám je na mirror tutoriálu na HDRphotos.net. Joo, internet je nevyzpytatelnej..
Richi
Profil
co by jiný lidi dali za takovou návštevnost :-)
Gekon
Profil
Nill
Congratulations;)
mylan
Profil
Klasický digg efekt :-) Zažil som ho niekedy okolo vianoc, kedy návštevnosť za jeden deň dosiahla cca 35tis ľudí... Pekne to popísal Lukáš Jirovský: http://blog.elfineer.cz/jak-vypada-digg-efekt
lukysy
Profil
Nill: Tak jsem si to přečetl a ani se nedivím za ty diggy... :)
Nill
Profil *
Jo, je to paradni navstevnost, ale pak to chce hostovat na vyhrazenym serveru. Jen lituju, ze jsem tam zavcas nenasadil Adsense :). Navstevnost z diggu, podle pocitadla hitu u tutorialu na http://hdrphotos.net/content/category/3/7/25/, zatim moc nepolevuje. No aspon se HDRphotos.net trochu rozjede, bylo to tam docela mrtvy.

mylan: dik za nazev, aspon vim jak se to jmenuje:)
Nill
Profil *
lukysy: na diggu jsou docela nasrany, ze jsem vubec pouzil sluvko HDR, i kdyz je pred nim fake. Do diskuse na mym webu nastesti prispivaj pozitivne naladeni :).
Andy
Profil *
nejak som mrkal na tie odkazy ale nejak som to tam nevidel nevies mi s tym poradit? ja by som fakt potreboval zdvyhnut navstevnost :( ak tak na icq 249 009 545
Andy
Profil *
aha asi som ***** ale uz som pochopil
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0