« 1 2
Autor Zpráva
Railbot
Profil
předem upozornuju že za částku nižší než 6 ciferné číslo nevstávám ani z postele, máš na to?
LOL. No jistě....
habendorf
Profil
předem upozornuju že za částku nižší než 6 ciferné číslo nevstávám ani z postele, máš na to?

A v čem tu částku počítáš? Ve Fidžských mušlích?
Darth Nihilius
Profil
předem upozornuju že za částku nižší než 6 ciferné číslo nevstávám ani z postele, máš na to?
Je zajimave, ze vetsina lidi s podobnymi nazory, se kterymi jsem se mel moznost potkat zije ze socialni podpory... ;-)
souki
Profil
Darth Nihilius
Je zajimave, ze vetsina lidi s podobnymi nazory, se kterymi jsem se mel moznost potkat zije ze socialni podpory... ;-)
A navíc nic neumí :)
Ale nezdá se vám to trošku OT?
Richi
Profil
Ale děti, proč si radši nehrajete na písečku? Kolik vyděláváte že je pro vás výdělek nad 100tisíc měsíčne tak závratné číslo že to nejste schopni pobrat mozečkama? :-) (pravdaže pokud jsem se s těma ciframa nepřepočítal)

Je zajimave, ze vetsina lidi s podobnymi nazory, se kterymi jsem se mel moznost potkat zije ze socialni podpory... ;-)
No jo na vesnici u vás v hospode je takových spousta co? :-)

Ale nezdá se vám to trošku OT?
Souhlas, ale když mě strašne baví se s tebou dohadovat :-)

Hele Souki nebudeš na PPC konferenci? Mohli bychom se tam potkat a pokecat :-)
Str4wberry
Profil
souki
Díky moc, konečně jsem to mohl vyzkoušet.
Richi
Profil
A v čem tu částku počítáš? Ve Fidžských mušlích?
Na Fidži jsem ješte nebyl, kolik tam stojí jedna mušle? :-)
souki
Profil
Richi
Hele Souki nebudeš na PPC konferenci? Mohli bychom se tam potkat a pokecat :-)
Bohužel mi unikne. Moje specializace je trochu jinde, takže mě PPC až tolik nezajímá.


Souhlas, ale když mě strašne baví se s tebou dohadovat :-)
M2 už teda vůbec, ptže ty si nenecháš nic vysvětlit.Jinak by Tě možná mohlo zajímat tohle čtení (třetí sekce)
Pište jenom tehdy, pokud máte co říct. Tlachy si nechte od cesty. Tato diskuse není chat ani zábavní server.
Richi
Profil
Pište jenom tehdy, pokud máte co říct. Tlachy si nechte od cesty. Tato diskuse není chat ani zábavní server.
Pak by jsi musel mazat i příspěvky výše od: Railbot habendorf a Darth Nihilius :-)

M2 už teda vůbec, ptže ty si nenecháš nic vysvětlit.
Protože ty jo že?? Dal jsem ti už snad 5 odkazů na články od odborníků které moje tvrzení že tvá služba je škodlivá vysvetlují ale ty ne a ne to pochopit ... už me to taky nebaví o tom pořád psát, takže se domluvme, ty přestaneš propagovat dokola zde svuj web a já na něj přestanu reagovat ... logické.
souki
Profil
Richi
a) Laskavě se podívej v jakém jsi tématu
b) Podívej se, kdo ho založil
c) Taky se podívej, jestli jsem tu propagoval nějakou nebezpečnou službu. Pouze jsem odpověděl na otázku, jak funguje jednoduchá analýza stránky. Vážně netuším, co je na tom tak strašně nebezpečného ;) Žádný odkaz na článek, který by popisoval nebezpečnost analýzy hustoty klíčových slov na stránce jsem nezaznamenal.

Pak by jsi musel mazat i příspěvky výše od: Railbot habendorf a Darth Nihilius :-)
Pokud se nepletu, tak jenom reagovali na Tvůj zcela zcestný příspěvek.
Richi
Profil
Pokud se nepletu, tak jenom reagovali na Tvůj zcela zcestný příspěvek
Máš pravdu, měl jsem kvuli tomu založit nový do sekce Práce a zakázky s nadpisem Hledám práci u Soukiho :-) omlouvám se s příšte se polepším!
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0