Autor Zpráva
Pavel15
Profil
Upozorňuji předem, že jsem naprostý laik! Již delší dobu doshuje náš web www.kovari.cz velmi rozdílných výsledků v uvedených vyhledávačů. Když ve fulltextu zadám "kovářství", tak Seznam vyhodí náš web někde až na 8 stránce (a před námi jsou i weby pro které je kovářství naprosto podružné slovo) a v Google je web hned na první stránce a dokonce mezi prvními třemi odkazy. V čem může být problém? Díky ze názory
souki
Profil
Např na hlavní stránce je slovo "kovářství" celkem 2x
MichalekII
Profil
nooo, tak trochu popravit text na hlavní stránce aby se tam jště párkrát vyskytlo slovo kovářství jistě nebude od věci, ale já mám za to, že na vaši stránku vede pramálo odkazů. Takže pro začátek sednout ke kávesnici a registrovat stránky do katalogů ...

A jen tak pro zajímavost jak jsou stránky staré?
Pavel15
Profil
pod touto doménou stránky fungují již několik let a asi před 2 roky se předělal jejich vzhled i obsah. Malý počet slova "kovářství" jsem si vědom, bude doplněno. Zkusíme i získat nějaké zpětné odkazy. Díky za připomínky
Pavel15
Profil
pod touto doménou jedou stránky již několik let (cca 5-6) a zhruba před 2 roky byl její vzhled i obsah upraven. Čas od času jsou aktualizovány tzv. akční nabídky.
o nízkém počtu slova "kovářství" vím a bude to upraveno, také se pokusíme dolnit zpětné odkazy.
Díky za připomínky
djlj
Profil
Pavel15
Možná se na stránky Seznam bot ani nemůže pořádně dostat. Ku příkladu mně se teď načítaly asi minutu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0