Autor Zpráva
Honza Plašil
Profil *
Chtěl bych se zeptat, kdyz mam web a premyslim o navigaci, jak ji nejlepe udelat.

Co je lepsi pro seo odkazovat z hlavni stranky. kde prezentuji sluzby na dalsi stranky pomoci www.nazev.cz/klicove-slovo/ nebo klicove-slovo.nazev.cz ?

Dekuji
Richi
Profil
čím je klíčové slovo víc vepředu tím líp ... takže lepší je druhá možnost
Marek Prokop
Profil
čím je klíčové slovo víc vepředu tím líp

Tím líp pro co?

takže lepší je druhá možnost

Docela mne překvapuje vaše jistota. Někdy (spíš výjimečně) může být opravdu lepší druhá možnost (subdoména), ale rozhodovat to bez detailních informací o projektu, které nám pan Plašil bohužel neposkytl, bych se neodvážil ani ve snu.
Honza Plašil
Profil *
Marek Prokop

Web se jmenuje podle nazvu firmy (nema zadny vliv na klicove slovo) a subdomena v tomto pripade je hypoteka.nazev-firmy.cz

Co si o tom myslite?
Marek Prokop
Profil
Obávám se, že to stále ještě není dost informací. Kolik třeba budete mít o hypotékách stránek? Jestli aspoň desítky, dalo by se o subdoméně uvažovat. Jestli jen jednu, připadá mi subdoména nesmyslná.

Další věc je typ toho webu. Jedná-li se o normální firemní web, bylo by dost nešťastné vytvářet subdomény primárně s ohledem na SEO. Naopak u (polo)spammerského webu zaměřeného na spíše krátkodobý efekt z nějakého affiliate programu, AdSense nebo něčeho podobného může mít SEO v rozhodování o subdoméně prioritu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0