Autor Zpráva
Shadowwolf
Profil
Je normální, že Seznam uvádí vyhledávanost spojení cca 1000 za den a web na 4. místě ve vyhledávání jich zaznamená 25, tj. 2.5%??? Je to málo nebo hodně nebo tak akorát. Zvýší se nějak dramaticky při posunu na první místo nebo už raději zvolit nějaké další spojení?
J
Profil *
Hledání spojení not = návštěva webu, ani toho na prvním místě!
Zadám spojení - juknu co vyskočilo - nepůsobí dojmem že je zde to co bych potřebovala - zadám spojení trochu jinak, konkrétněji. Není to pořád ono - nekliknu na nic, odejdu hledat na google či jyxo.
klik
Profil *
Shadowwolf
posunem na první místo se ti to zvýší tak trojnásobně (vlastní zkušenost)
Marek Prokop
Profil
Shadowwolfe, kde Seznam udává vyhledávanost 1000 za den -- v Našeptávači?
klik
Profil *
Marek Prokop
při zobrazení výsledků hledaného slova se v patičce stránky objeví možnost zobrazení staistiky
Marek Prokop
Profil
Kliku, ptal jsem se Shadowwolfa, protože na tom, odkud to číslo vzal, závisí odpověď na jeho dotaz. Jestli ho vzal z Našeptávače, je počet návštěv podezřele nízký. Jestli ho ale vzal z toho čísla dole, je počet návštěv asi normální. V čísle dole jsou totiž nejspíš sečteny všechny dotazy, které daná slova či fráze obsahují a na většinu z nich nejspíš na čtvrtém místě jeho stránka není.

Nejspolehlivější je měřit počet hledání kampaní v Skliku.
ninja
Profil
Shadowwolf: 4. pozice na SERP a pouze 2,5% mira prokliku znaci spatny titulek a popisek tve stranky, takze hledajici danou frazi tva stranka nezaujme.

Doporucuji zkusit zmenit titulku a pomoci A/B testovani sledovat rozdil.
Shadowwolf
Profil
Marek Prokop: ano, bylo to číslo z patičky, zkusím to v našeptávači a uvidím. Máš asi pravdu, protože když budu spojení specifikovat jiným směrem než je žádoucí tak se dostanu zcela mimo obor a tam už optimalizace nemá smysl.

ninja: titulek je myslím naprosto v pořádku a odpovídá hledanému spojení, atraktivnost by sna zvýšilo jen přidat "- kvalitně a zdarma"
Shadowwolf
Profil
teď jsem si zprovoznil našeptávač a ten na danou frázi ukázal 42, tak teď to celkem je jasné
Mustafa Ibrahim
Profil *
Shadowwolf
tak teď to celkem je jasné

Trefa ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0