Autor Zpráva
D
Profil *
Existuje nejaky nastroj, ktery by dokazal z yahoo site exploreru dostat hromadne vsechny zpetne odkazy na web na dotaz link:www.example.com ? Sice si je muzu stahovat po 50 zaznamech do TSV souboru, ale to mi nevyhovuje. Nejedna se o me stranky (analyza konkurence), takze si je nemuzu pridat do profilu (i kdyz 1000 zaznamu u mych webu mi take az tak moc nevyhovuje). Diky.
Marek Prokop
Profil
Mělo by to jít přes Site Explorer API:

http://developer.yahoo.com/search/siteexplorer/V1/inlinkData.html

To jich sice na jeden dotaz stáhne maximálně 100, ale programově lze posílat další dotazy a výsledky pak spojit dohromady.
D
Profil *
Díky Marku. Nevíte náhodou o nějakém třetím webu, který by toto Site Explorer API již využíval a výsledky dotazů přímo spojil? Sice by zřejmě nebyl problém si to s použitím těch příkladů naprogramovat, ale proč objevovat objevené. Díky.
Retal
Profil
D
Yahoo API ti neukáže víc než prvních 1000 odkazů.
D
Profil *
Retal
Už si tu hraju s ukázkovými skripty. Skutečně to vypadá tak, že přes API nejde získat odkazy od 1000 nahoru:-( Alespoň v tom vzorovém příkladu to skončí chybou: HTTP/1.1 400 Bad Request
Marek Prokop
Profil
Přiznám se, že mi vždy pár set zpětných odkazů stačilo, protože s nimi jednotivě pracuju a víc než 100 naráz jich stejně nejsem schopen zpracovat. Problém je spíš v tom, že vám v seznamu často zaclánějí site-wide odkazy, kterých tam mohou být stovky i tisíce. Ty ale naštěstí jde snadno odfiltrovat pomocí -site:exmaple.com. Takto eliminovaných domén může být v dotazu i víc. Nejde to ale použít v Exploreru, musíte přímo v Yahoo. Předpokládám, že přes API by to šlo taky.
D
Profil *
Marek Prokop
Přesně jste to trefil, zaclánějí tam site-wide odkazy, kterých bych se rád zbavil. Zkoušel jsem ten parametr "-site:example.com", ale nedaří se mi to. Na www.yahoo.com jsem zadal něco ve smyslu (bez uvozovek a s 2 reálnými url):

"link:www.example.com -site:www.example.cz", ale vyhodí mi to chybu: "We did not find results for ...".

Nevíte, kde dělám chybu?

Díky.
Marek Prokop
Profil
Klasické Yahoo žere příkaz link jen na jednotlivé stránky a adresa musí být kompletní, takže to zkuste takto:

link:http://www.example.com/ -site:www.example.cz
D
Profil *
Perfektní, funguje. Díky!
tucko
Profil *
Jen pro vasi informaci.. zadny vyhledavac nikdy nepusti na jakykoliv dotaz vic jak 1000 vysledku muzete si to vyzkouset.. :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0