Autor Zpráva
Jan Rippl
Profil
Mám problém ohledně českých vyhledávačů (např. Seznam.cz), který mne sice řadí na první pozici, avšak pouze ve vyhledávání ve světě. Pokud použiji hledání v ČR, absolutně mne ignorují, ačkoliv mám hostname u české firmy, a doménu mám zaregistrovánu s koncovkou .cz.

Pouze IP nejspíš "zavání" exotikou (Thaiwan). O vyhledávačích, které toto nerozlišují (Atlas.cz, Centrum.cz) se neobjevují záznamy vůbec.

Google.com, Yahoo.com, apod. mne bez problému zařazují na první pozice.

Nelze to nějak ošetřit?
Petra
Profil
Vyhledávání ve světě v Seznamu dohazuje Google - jsou to jeho výsledky. Takže to neznamená, že tě Seznam bere jako zahraniční web, ale že tě třeba nejspíš nezná (nebo ti dává špatnou pozici).
Jan Rippl
Profil
Petra
Jestli to právě není kvůli té IP adrese.
Marek Prokop
Profil
Není to kvůli IP adrese.
anonym
Profil *
Otazka je proc cesky web pro ceskej navstevniky hostovat na tak vzdalenem miste jako je Thaiwan. Ma to nejaky ucel?
DJ Miky
Profil
anonym
Zkus si ten první příspěvek přečíst pozorněji a nevytahuj zbytečně témata.
anonym
Profil *
DJ Miky Cetl jsem nic co by nasvedcovalo duvodu pouziti IP z Thaiwanu uvedeno nebylo, takze?
DJ Miky
Profil
anonym
On přímo psal, že hostuje na Taiwanu? Kde?
Jan Rippl
Profil
anonym
Otazka je proc cesky web pro ceskej navstevniky hostovat na tak vzdalenem miste jako je Thaiwan. Ma to nejaky ucel?
nic co by nasvedcovalo duvodu pouziti IP z Thaiwanu uvedeno nebylo, takze?
To je dáno mým poskytovatelem připojení (Wi-Fi). Hosting si zajišťuji sám (vlastní server). Je to uvedeno v patičce stránek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0