Autor Zpráva
Marek_T
Profil
Ahoj všichni ,
mám dotaz hlavně na Yahů a SEZNAM ...

zjistil jsem ,že pár stránek nám seznam ze dne na den vyřadil i z fulltextu ,
přičemž stránky již po měsíce slouží dobře lidem což je také jejich nejdůležitější úmysl ,
žádné úpravy a navíc většinou se snahou aby byly i validními splňovali přátelské požadavky...

Nevím kde nastala chyba nicméně seznam vyřadil jenom naše a cizí podobné tam nechal, tak jestli vyřaduje weby tak at přeci zachová rovná práva pro všechny a vyřadí všechny a ne že vyřadí jenom naše anebo at nám naše stránky zase přidá ,aby to bylo fer play. Osobně jde o více stránek s různou tématikou které nám vyřadil , uvedu například www.jizdni-rady-autobusu.cz nebo www.katastr-nemovitosti-nahlizeni.cz ,podotýkám že stránky mají stále s-rank i p-rank a v ostatních vyhledávačích slouží stále dobře lidem.
Prosím případně Yahů -a aby se na to mrknul ,určite je to nákej neštastnej omyl.

Dík a přeju Vám šťastnější den no ... Marek
klik
Profil *
Marek_T
Divíš se? Vždyť tam je jen samá reklama a pár odkazů na jízdní řády. Žádný vlastní obsah. To nemohlo dlouho vydržet.
Marek_T
Profil
pro klik :

sama reklama asi nikoliv , vezmu li v potaz jedno pole s google adsence ktere je pro dnesni weby bezne a jednou za uherskej rok da par haliru a pak uz jen banner od billboardu na vymenou kampan se spratelenymi weby si myslim ze pokud vezmu v potaz mnoho jinych reklamou skutecne preplacanych webu ,ktere ale vyrazeny nebyli ...v tomto to urcite neni...
Timy
Profil
Marek_T
Já bych řekl, že to v tom je. Na té stránce prostě nic není, jenom reklama. Ty ostatní stránky přeplácané reklamou obvykle mají nějaký vlastní obsah. Tenhle web ne.
djlj
Profil
Marek_T
Musím souhlasit s ostatními. Vím, že některé z tvých webů někdo vkládat i ke mně do katalogu odkazů — samozřejmě jsem je neschválil z důvodů, které uvedli ostatní. Takže to, že je vyřadil vyhledávač, pro mě není žádným překvapením.
Nirmal
Profil *
Mě se stalo něco podobného. Ode dneška fulltext seznamu vyřadil moje stránky, kde také používám affilate Invia. Nechápu proč to najednou vadí, když partnerský web seznamu horoskopy.cz ho také používat - že by se pohádali?
Chápal bych, že stránka s reklamou nebo méně obsahem bude mít třeba nižší s-rank, ale její úplné vyřazení si myslím není v pořádku, protože neporušuje žádná pravidla.

Pokud to takhle půjde dál, a fulltext seznamu bude vyhledávat jen ve "vybraných stránkách", tak si myslím že je to začátek jeho konce.
Richi
Profil
Bohapusté zneužívání domén pro reklamu, prostě MFA atd, nedivil bych se kdybys dostal ban pro všechny weby :-)
A když se tím tady ješte chlubíš můžeš čekat že nějaká dobrá duše te napráší i na Google :-)
djlj
Profil
Pokud to takhle půjde dál, a fulltext seznamu bude vyhledávat jen ve "vybraných stránkách", tak si myslím že je to začátek jeho konce.
Právě naopak. Konečně člověk najde stránky s obsahem, a ne jen balast bez obsahu pln reklamy.
Timy
Profil
Nirmal
"Ode dneška fulltext seznamu vyřadil moje stránky, kde také používám affilate Invia."
Jak víš, že to je tím, že tam máš affilate Invia?

Pokud to takhle půjde dál, a fulltext seznamu bude vyhledávat jen ve "vybraných stránkách", tak si myslím že je to začátek jeho konce.
Pokud si za "vybrané" dosadíme "kvalitní", je všechno v pořádku.
lrrr
Profil
Zdravím všechny, taky čekám na odpověď někoho ze Seznamu. Na svém webu mám odkazy na stránky Marka_T a včera ráno můj web také zmizel po 2 letech bezproblémového provozu z fulltextu Seznamu. Zatím mi to připadá že někdo, ať už z jakéhokoliv důvodu (možná moc reklamy jak píšete?) vyřadil z fulltextu stránky Marka_T a s nimi asi i ty co na něj odkazovaly, což je můj případ. Rád bych znal alespoň důvod takto drastického zásahu, navíc u stránek, na kterých není jediný reklamní banner a které neporušují žádné zákony. Vím že existují jistá pravidla pro zařazení stránek, ale nechce se mi věřit, že fulltext Seznamu funguje stylem: Odkazuješ na stránky, které se nám nelíbí a proto tě taky odstraníme.
Marek Prokop
Profil
Tohle vlákno uzavírám. Nezpochybňuji vaše právo tvořit MFA a spammerské weby, ale nekonstruktivního fňukání už bylo trochu moc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0