Autor Zpráva
čenda
Profil *
Zdravím,
mám takový problém a dotaz. S kamarádem jsme dali dohromady jeden eshop (on programoval) a popisky k jednotlivym produktum jsou v iframu, takze google ma zaindexovany jen ten samostatny iframe s popiskem, seznam nema zaindexovany ani samotny to. Chtel sem se zeptat jestli by slo toto nejak vykoumat, aby seznam indexoval, i ty popisky (protoze jsou dost dlouhe a tematicke k webu a je skoda ze nejsou zohlednovany a nebo jestli by neslo treba na seznamu zaindexovat postupne stranky kazdou zvlast s prislusnym id=?. nebo toho vyhledavaciho robota navest nekam k tem popiskum, nevim jsem amater, proto diky za kazdou radu.
Jiří Baloun
Profil
A je nějaký důvod dělat popisky v iframu?
čenda
Profil *
to nevim :)) ja ten eshop nedelal, teda ted me tak napada, ze ten duvod bude asi ten, ze v pravo u toho produktu , ktery tam sou pod sebou je ten i frame s textikem - rolovacím ...tak asi proto iframe. Zkusil jsem zaindexovat kazdou tu stranku zvlast, je jich asi tricet, tak uvidim no
souki
Profil
čenda
i frame s textikem - rolovacím ...
Možná bude lepší použít nějaký odstavec s nastaveným overflow
čenda
Profil *
a myslite, ze teda nejde indexovat stranka typu http://www.webovastranka.cz/index.php?id=katalog&zobrazit_vyrobce=01 ???
diky
čenda
Profil *
ta webovastranka.cz je tam jenom názorně .. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0