Autor Zpráva
knedle
Profil *
zdravim,

dotaz na lidi ze seznamu

momentalni snizovani Sranku je nejak rizene (u vsech stranek), nebo se mam zacit o svou domenu bat?

1.5. 2007 mela ma legie.info Srank 68
15.5.2007 mela Srank 58 - a zvyseni na uroven zpet se nekonalo
a dnes 14.6.2007 shledavam svuj Srank na 39

mam zacit byt paranoidni?

a dotaz na ostatni - jaky Srank maji vase stranky v poslednich 45 dnech?
Vladosik
Profil
Za ostatni odpovidam. Seznam poslednui dobou menil zpusob vypoctu SRanku, proto nastala u spousta webu zmena.
Me zkusenosti jsou takove, ze nove stranky a stranky ktere meli velmi maly nebo zadny SRank sli nahoru.
Ovsem stranky s vetsim SRankem mi sli zas dolu, konkretne treba z 40 na 16.
Tato diskuze treba mela SRank 100, nyni ma 95.

Prilis bych to neresil, algoritmy a pravidla vypoctu jsou pro vsechny stejne. Pokud konkurenci hodnoceni stoupa a vam klesa, konkurence to dela lepe a vy musite teda take zlepsit svou optimalizaci stranek.

EDIT: Jinak ne jen SRank rozhoduje o poradi ve vysledcich, je to o celkovem umeni optimalizace. Jako priklad uvede me stranky. Ty jsou na slovni spojeni čimelice fotbal první na seznamu s SRankem 1, nacez oficialní web s SRankem 16 je az druhy.
ppooler
Profil
U mě taky z 61 na 41 ...
Plaváček
Profil
A nejen to, že se změnil výpočet SRanku, ale chystá se i poměrně zásadní inovace vyhledávacích algoritmů. Více sám Ivo na přednášce (dá se stáhnout celá). Viz zde: http://vyvojari.seznam.cz/vysoke-skoly/2007/prednaska-iva-lukacovice.h tml
Vladosik
Profil
sám Ivo na přednášce
Ano, přednáška byla skvělá a pan Lukačovič mluvil velmi dobře. Doporučuji.
texi
Profil *
u mě z 64 na 41
fanous
Profil *
já měl 42 a mám 43
Yuhů
Profil
Výpočet S-ranku se trochu změnil, ale nijak zásadně. Spíš si toho lidi všimli kvůli tomu, že se dlouho nedodával na výdejové servery, a tak to všem po měsíci najednou poskočilo.

Co se týká přednášky Iva, tak on o tom zase tolik neví. Nenávidím řeči o tom, co se chystá, ale ta chystaná změna se do algoritmů Sranku ani řazení nepromítne VŮBEC NIJAK. To je právě ta smůla.
m.arty
Profil *
Zdravim lidi,
můžete mi někdo říct, jak se může podařit na S-ranku spadnout z 37 na 0. Týká se to http://www.anabela.cz/cs/ . Žádný SEO spam jsme nedělali.
Diky za odpoved.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0