Autor Zpráva
Tomas21
Profil *
Ahoj, rad bych se zeptal odborniku, kteri mi mohou poradit. Mam server a odkazuji se na nej z nekolika dalsich projektu. Mam je napr. na zacatku stranky Doporučujeme. Pouźívám normálně tag A HREF jenze jsem zadal do googlu link: www.mojedomena.cz a najelo mi jen asi 5 cizich serveru kde se odkazuji na muj web, ale me dalsi projekty zde nejsou. Musim nejak specialne zpetne odkazy psat do stranek? Musi byt na zacatku ci konci stranek nebo to musi byt udelano uplne jinak? Diky
Plaváček
Profil
Tomas21

Musim nejak specialne zpetne odkazy psat do stranek? Musi byt na zacatku ci konci stranek nebo to musi byt udelano uplne jinak?

Nemusíš, Google je vybíravá dáma a zásadně neukazuje všechny odkazy, které na tvůj web vedou. Vyzkoušej třeba Yahoo Site Explorer - pod odkazem Inlinks uvidíš skutečný počet zpětných odkazů vedoucích na tvůj web.

http://siteexplorer.search.yahoo.com/
Tomas21
Profil *
Jeste abych to nejak lepe specifikoval. Jedna se o to, ze uz jsou jine stranky zaindexovane a kdyz zadam napr. na googlu www.mojedomena.cz tak se mi napr. vyhodi vysledek i na domenach, ktere odkazuji na muj web, ale kdyz zadam link: www.mojedomena.cz ve vysledcich tato domena, ktera na me odkazuje neni :-( Podle meho tak ztracim nejaky pagerank, neni to tak?
Plaváček
Profil
Tomas21

Podle meho tak ztracim nejaky pagerank, neni to tak

Není, viz má odpověď výše.
Tomas21
Profil *
To Plaváček:

Diky, uz jsem se lekl, ze mam neco spatne :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0