Autor Zpráva
temistokles
Profil
Dobrý deň,

zaujímalo by ma, ako sa dá dosiahnuť viacero dokazov na jednej doméne zobrazených vo vyhľadávaní na google. Je to platená služba?

Príklad: http://www.google.sk/search?hl=sk&q=zoznam&btnG=H%C4%BEada%C5%A5+v+Goo gle&meta=
(prvá položka)


Vopred vďaka za reakcie.
Railbot
Profil
temistokles
Možná jsi postřehl, že to jsou subdomény. POkaždé tedy jiný web, jiná služba. Jedna doména může být ve výsledcích samozřejme jen 1x. Ne, není to žádná placená služba.
temistokles
Profil
Čiže jediný trik je v použití subdomén?
Railbot
Profil
temistokles
To není trik. Ten příklad, co jsi uvedl, jsou prostě další weby Zoznamu. Zoznam jako takový je tam jen 1x. Pokud bys pomýšlel na jeden web na více (sub)doménách, tak to nedělej, protože by byl tvůj web penalizován za duplicitní obsah.
Petra
Profil
Railbot: temistokles myslím nemyslel skutečnost, že na té stránce je 9 z 10 výsledků na doméně zoznam.sk, ale to, že u prvního výsledku jsou připsány ještě odkazy na další stránky Zoznamu.

V tomhle případě nemusí být další odkazy na subdoméně, jde o další důležité části webu (můžou to být klidně kategorie na stejné subdoméně. Není to reklama, nedá se to koupit, stává se to webům, které Google považuje za opravdu povedené - tedy není vůbec snadné toho dosáhnout a recept na to asi také není.
temistokles
Profil
Petra
Áno presne toto som mal na mysli. Asi som sa len zel vyjadril. Vďaka za odpovede.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0