Autor Zpráva
b0gas
Profil
Zdravím,
jde nějak ovlivnit náhled stránky na Google a Yahoo? Mám už asi 7 měsíců nový design stránek ale náhled se pořád zobrazuje ten starý. Jak donutím Google aby to updatoval?

Díky Mirek
Vladosik
Profil
IMHO musí se čekat a čekat. Já také čekám na Seznamu už několik měsíců a myslím že se ani nikdy nedočkám...
Plaváček
Profil
Vladosik

Když Seznamu podstrčíš svůj web tímto formulářem http://fulltext.seznam.cz/url.py/addScreen , bude to mít nečekaný důsledek. Druhý den budeš mít správný náhled. Whiskoušeno.
b0gas
Profil
JJ s tím seznamem to můžu potvrdit
Vladosik
Profil
To jsem už udělal, to není možný... Zkusím to teda ještě jednou, děkuju.

A k tomu google, tam by třeba taky pomohl formulář http://www.google.com/addurl
Plaváček
Profil
Vladosik

Pochybuji. Tento formulář vypadá jako pozůstatek nějaké testovací historie a praktický užitek jsem v něm zatím nenalezl.
Vladosik
Profil
Plaváček
No já používám tento formulář i formulář Seznamu vždy při vytvoření nového webu a zatám pokaždé je oba vyhledávče zaindexovali do dvou dnů, takže užitek by mít mohl. Ale třeba to není díky tomu.
Keilew
Profil
Plaváček
A podporuje tuto věc nějakým způsobem pan Google?
Plaváček
Profil
Keilew

Kterou věc?
Keilew
Profil
Plaváček
Tu možnost upomenout své URL, aby ho Google "našel" dřív, než "jako obvykle"...
Plaváček
Profil
Keilew

Fakt nevím.

Dělám totéž, co Vladosik. Každý nový web do toho formuláře pro jistotu vrazím.

Ale jestli to funguje, to si skutečně netroufám říct, protože většinou nově spuštěný web linkuju z jiných webů, které Google zná a může následovat odkazy.

Vrznout to tam ale nic nestojí, minutku práce.
b0gas
Profil
No já to tímhle způsobem podstrčil Googlu už několikrát, ale jak píšu v původním dotazu - 7 měsíců a nic
Marek Prokop
Profil
Není ta stránka náhodou v dodatečném indexu (supplemental results)? Tipnul bych si že ano, protože jinak by bylo sedm měsíců opravdu trochu dlouho. Na druhou stranu se ovšem čerstvost keše dneska už často používá namísto PageRanku jako indikátor toho, za jak důležitou Google stránku považuje. Vykašlete se proto na zbytečné přidávací formuláře a sežeňte si pár (opravdu stačí jen pár) slušných zpětných odkazů.
b0gas
Profil
Nevím co je přesně supplemental results, ale zkusím ty odkazy. Díky
Shadowwolf
Profil
btw. ten seznam je bomba, podstrčil jsem mu homepage a do 24 hodin se mi proběhl po půlce webu ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0