Autor Zpráva
Hally
Profil *
Zajímalo by mě, jestli je nějak ovlivněna(provázána) pozice ve vyhledávání Seznamu - fulltext s pozicí ve firemních odkazech Seznamu.

Ptám se proto, protože si klient platí klíčové slovo ve firmách - Seznam a já jsem mu optimalizoval stránky na dané klíčové slovo a již je na prvních místech ve fulltextu - Seznam. Klient chce přestat platit klíčové slovo a má strach, že ho za to Seznam sestřelí i z fulltextu.

Děkuji za vaše názory, popř. podobné zkušenosti.
Plaváček
Profil
Hally

Firemní odkazy Seznamu jsou součástí katalogu a nemají s fulltextovým vyhledáváním nic společného. Přestal bych platit bez obav, pokud fulltext vrací rozumné výsledky na požadovaná klíčová slova.

P.S. ber to jako obecnou radu, protože neznám tvůj web ani jeho umístění. Jsou okamžiky, kdy se placený zápis vyplatit může.
Shadowwolf
Profil
Hally: těžko říct jak to je, obchoďáci ti řeknou, že se to projeví i na fulltextu a Yuhuů, že to nemá nic společného ... pokud máš dost kvalitních odkazů tak jsi asi v poho. Já tohle řešil v zimě, po zrušení plateb seznamu mi stránka hodně spadla dolů a cca po dvou měsících se vrátila tam kde byla. Přesto bych se na placení vykašlal pokud to zasahuje do klientova rozpočtu. Pokud je plnej peněz tak bych to tam nechal i zaplacený.
Mistr
Profil
obchoďáci ti řeknou, že se to projeví i na fulltextu
Protože za to (rozuměj www.firmy.cz) mají obchoďáci provize...
Darth Nihilius
Profil
obchoďáci ti řeknou, že se to projeví i na fulltextu
Samozrejme ze se to projevi... odkaz z firmy.cz je totiz taky backlink a AFAIK docela kvalitni.
Hally
Profil *
Darth Nihilius
To máš pravdu, ale odkaz ve firmách zůstane. Klient přestane platit klíčové slovo, jinak si ješte platí garantovaný zápis.
Shadowwolf
Profil
Protože za to (rozuměj www.firmy.cz) mají obchoďáci provize...
... tak to by mě nenapadlo:-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0