Autor Zpráva
pogg
Profil
Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat zda je možné, když v návrhu layoutu je hlavička, levé menu a pata webu neměná pro každou stránku a mění se jen obsah, zda to je googlem považováno za duplicitu.

viz můj web www.fotbalovyraj.ic.cz

A jestě jedna věc:

Jak je možné že web, který má méně obsáhlou stránku s např. Joga Bonito viz Joga Bonito a já mám tuto stránku Joga Bonito je zobrazován v google výše?

A jestě jedna věc:

Mám-li videa uloženy na jiném hostingu a odkazuji na ně z mých stránek - snižují mi pagerank? A je to citelné pro chod webu?

Díky za odpověď
Vladosik
Profil
Prvni otazku snad nemyslis vazne...
Druhou otazku snad take ne. Nebo snad myslis, ze budes prvni, kdyz budes mit nejvic obsahu? A co dalsi hodnoceni? Zpetny odkazy?
Na treti otazku neodpovim, protoze bych nerad placnul blbost, ale IMHO ano snizuji.
pogg
Profil
JJ trochu jsem to nechápal ale už jsem našel pár odpovědí na webu....

To SEO je mi docela vzdálené....

ale i tak dík za odpověď
Senyx
Profil
Chtěl jsem se zeptat zda je možné, když v návrhu layoutu je hlavička, levé menu a pata webu neměná pro každou stránku a mění se jen obsah, zda to je googlem považováno za duplicitu.
podle mě není důvod, takto to má 99% webů... a i kdyby ano, tak to vůbec nic neznamená. důležité je měnit pro každou stránku title.

Jak je možné že web, který má méně obsáhlou stránku s např. Joga Bonito viz Joga Bonito a já mám tuto stránku Joga Bonito je zobrazován v google výše?
Záleží na spoustě faktorů, počet odpovídajících klíčových slov, odkazovanost, atd.

Mám-li videa uloženy na jiném hostingu a odkazuji na ně z mých stránek - snižují mi pagerank? A je to citelné pro chod webu?
podle mého názoru ne a i kdyby, tak to bude tak nepatrné snížení, že by to nestálo za řeč
Darth Nihilius
Profil
ad 1) Ne.
ad 2) Kdyz nakreslis vetsi kruh nez Euklides, neznamena to ze jsi vetsi geometr :-)
ad 3) Ne
pogg
Profil
ad 2)

Myslel jsem to tak, že na mé stránce je vícekrát užito:

alt="Joga bonito"
title="Joga Bonito"

a navíc v textu samotném je hodněkrát užito Joga Bonito a hlavně i
<h1>Joga Bonito</h1>
<h2>Joga Bonito wallpapers</h2>
<h2>Joga Bonito obrázky</h2>
<h2>Joga Bonito videa</h2>

oproti jiné stránce.... To si myslím (jestli se nepletu) by mělo mít táké velkou váhu. Navíc jsem si zjištoval že mám PR 3 a Srank pro joga_bonito.html 9/100. A některé weby předemnou ani to nemají..... Tak v čem to vězí :o)) Proto jsem se ptal zda nejsou mé www nějak omezeny googlem.....

Navíc je výše v googlu má hlavní stránka ve které je jen odkaz na joga Bonito a samotnou joga_bonito.html jsem tam ani nenašel přitom je zaindexovaná a na webu už je tak 1 měsíc......

takže množství obsahu není pro google určující?

V seznamu jsem na 1. místě ale google ne a ne :o))

díky za odpovědi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0