Autor Zpráva
40583
Profil *
mam stranku, na ktorej som pred mesiacom konecne dosiahol aspon 100 navstev denne,
potom sa mi stala taka cudna vec, zabudol som zaplatit hosting, nie ze som zabudol, ale ani som
nedostal ziaden upozornovaci email ze to mam zaplatit, lebo platim stvrtrocne a proste jedneho dna mi vypli stranku
a dostal som email, ze nejaka prva upomienka a ze mi to vypinaju, tak som to ihned zaplatil, ibaze bola sobota,
tak som musel cakat do pondelka kym ma zase zapnu, cize nejake 3 dni som bol vypnuty.
bol som dost nazlosteny, lebo ma nemuseli vypnut a mohli ma nejako kontaktovat.
problem je ten, ze po tych 3 dnoch, co mi stranka neisla, mi navstevnost klesla zase dole a mam denne 30 - 40
z coho sa velmi netesim. web je aj tak mlady, ale bol som uz na stovke a odrazu som zase dole.
malo nejaky vplyv na navstevnost to ze som bol na 3 dni vypnuty?
Vladosik
Profil
40583
Sam sis odpovedel. Snizilo se Ti to, tak melo. Kdyby nemelo, tak se Ti to nesnizi...
Zjednodusene receno.
Petra
Profil
Když je web nefunkční, může na něj přijít robot vyhledávače (resp. vícero robotů z vícero vyhledávačů), zjistit, že web resp. ty stránky které navštíví nefungují a může je vyřadit z databáze (zvlášť když se za ty tři dny stihne vrátit podívat víckrát). Stejně tak může na ten web za tři dny párkrát přijít někdo z lidí co tam běžně chodívali a zjistit, že web nefunguje a třeba si i myslet, že je to napořád a nemá cenu se už vracet.
40583
Profil *
tak diky, mam aspon dovod sa teraz hnevat na providera a rozmyslat o tom, ze by som ho mozno mal zmenit.
lebo toto mi pripadalo nefer, ze ma vypli a ja som si vobec ani neuvedomil, ze som mal zaplatit a pritom vobec
nie je problem zaplatit za hosting, len som nedostal ani spravu ani nic.
tak dik, teraz mi bude zase trvat bohvie ako dlho kym sa vysplam zase naspat..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0