Autor Zpráva
Bruno Vox
Profil *
Jednoduchá otázka: jak velký vliv má dnes PageRank, Srank nebo JyxoRank? Je to ještě hodně ovlivňují faktor?
Plaváček
Profil
Bruno Vox

Nejlepší odpověď, které se můžeš dočkat, zní přibližně takto:

"Těžko říct. Ale možné to je. Možné také je, že nikoliv. A nakonec je také možné, že ani jedno z řečeného není pravda, i když něco na tom všem asi pravda bude, přestože je prostě těžko to říct".
timbulko
Profil
PageRank samozrejme hrá dôležitú úlohu. Musíš však rozlišovať PageRank a Toolbar Pagerank, preotože to sú dve rozdielne veličiny.
Plaváček
Profil
timbulko

PageRank hrál důležitou úlohu při svém vzniku. Postupem času a především v dnešní době, kdy se s odkazy běžně za peníze obchoduje, zjistili bystří mozkové z Google, Inc., že nic není tak jednoduché, jak vypadá a že váha zpětných odkazů nemusí zhola nic vypovídat o kvalitě webu. Tak spoustu věcí přehodnotili. Jednou z nich je důležitost PR a váha zpětných odkazů. Mimochodem Seznam jim po posledním chaotickém přepočítavání slavného S-ranku šlape na paty, takže víme prd, čeho se vlastně chytit.

Řekl bych, a nebudu daleko od pravdy, že inženýři se zaměřili na lepší indexaci a sumarizaci vlastního obsahu, což je nakonec to, co obyčejný uživatel očekává. Kvalitní odpověď i na nekvalitní otázku. Lepší odpověď vám asi nedá nikdy nikdo.
Knopi
Profil
Bruno Vox:
jak velký vliv má dnes PageRank, Srank nebo JyxoRank? Je to ještě hodně ovlivňují faktor?

Podle Markova článku http://www.sovavsiti.cz/weblog/63/google-odhaluje je PR 1 z 200 kritérií, které ovlivňují řazení výsledků vyhledávání na Google. Takže si myslím, že je to podobné s S-rankem a JyxoRankem. Ovšem jsou to všechno jenom domněnky, pomněnky. :o)
Shadowwolf
Profil
Můj soukromý názor je, že např. u seznamu je výrazný rozdíl mezi stránkou s rankem 0 a stránkou s rankem 1 - zde jsem pocítil výrazný posun. S dalším nárůstem s-ranku se jeho "mezní užitek", tj. užitek s každé dodatečné jednotky snižuje.
Marek Prokop
Profil
jak velký vliv má dnes PageRank, Srank nebo JyxoRank?

Vliv na co? Na počasí? Na politiku USA na blízkém východě? Zkuste tu otázku nejprve dokončit a třeba se pak najde i nějaká rozumná odpověď.
Bruno Vox
Profil *
Marek Prokop
Myslím, že to každému logicky vyplynulo jednak z kategorie a také z obsahu dotazu.
P..
Marek Prokop
Profil
OK, váhu PageRanku oproti jiným faktorům bych odhadoval na něco mezi 30-50 procenty. Předpokládám, že Vám logicky vyplyne, o čem mluvím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0