« 1 2
Autor Zpráva
Mustafa Ibrahim
Profil *
[b][/b]

no, zase takovou vypovídající hodnotu to nemá, ale zase taková prašivka to nebude:
webdesign ;)
Mustafa Ibrahim
Profil *
Keilew

no, zase takovou vypovídající hodnotu to nemá, ale zase taková prašivka to nebude:
webdesign ;)
Keilew
Profil
Mustafa Ibrahim
"Tvorba www" vede:-)
Mustafa Ibrahim
Profil *
Co sem to zas vymňouk... to sem, ale b..
Sorry!
Mustafa Ibrahim
Profil *
Keilew
Vo fous :)
Shadowwolf
Profil
existuje jistý předpoklad, že firma vlastnící doménu klicove-slovo.cz nebo klicoveslovo.cz se tímto oborem vážně zabývá, a proto věnovala i nějaký čas a peníze na vývoj webu včetně obsahu. Doba kdy se to v url hemžilo různými id=768679797985645 je pryč a díky široké podpoře mod_rewrite není nic jednoduššího než udělat cool url. Tím pádem se na to vyhledávače nemohou moc spolehnout. A tak nezbývá než souhlasit s Plaváčkem: "OBSAH, OBSAH, OBSAH".
Marek Prokop
Profil
Když jsem naposledy vymýšlel doménové jméno, trvalo mi to dost přes deset hodin čistého času a to jsem ho ještě hodně odflákl, protože na něm moc nezáleželo. Přepočteno mou hodinovou sazbou to dělá něco okolo 30 tis. Kč. Tomáši Hanusi, pošlete mi své fakturační údaje a dám se do práce.

A teď vážně. Předchozím odstavcem jsem chtěl naznačit, že vytvoření doménového jména je opravdu náročný proces, při kterém se zohledňují desítky různých faktorů. Podle zaměření projektu má SEO v rozhodování váhu kdekoli mezi 1 a 50 procenty s tím, že k té spodní hranici se to blíží mnohem častěji. Bez velmi detailních podkladů k tomu asi nic rozumnějšího říci neumím.

Jenom Vás odkažu na FAQ:

http://vyhledavace.info/seo-faq/22/slova-v-domene

a přidám ještě jednu poznámku, tomuto citátu:

Myslim, ze pokud domenove jmeno bude co nejvice podobne klicovemu slovu, na ktere bude budouci web optimalizovan...

Weby, pro které je nezanedbatelně důležité jedno jediné slovo, jsou výjimečné -- bude to tak jeden ze sta. Weby, pro které je zásadně důležité jedno jediné slovo, jsou ještě výjimečnější -- tak jeden z tisíci.
Mustafa Ibrahim
Profil *
Marek Prokop

Teda Marku, doménové jméno za 3 pětky a ještě to odfláknout? Jako klient bych z Vás neměl radost. ;)

Kbyby byl zájem, mohu dělat tuto podřadnou práci za Vás a myslím tak půlku. :)
Marek Prokop
Profil
Mustafo, za tu cenu jde dostat právě jen odfláknuté jméno. Neodfláknuté stojí dvakrát-tříkrát víc a od renomované firmy ještě o pár řádů víc. Zeptejte se Lexicon Branding, kolik si účtovali třeba za Pentium nebo PowerBook.

Nějakou tu podřadnou práci Vám klidně přenechám -- třeba prověření rizik kolizí s ochrannými známkami po celém světě, co může slovo znamenat či připomínat v jiných jazycích, aby nedocházelo k situacím typu nasr.at apod.
Mustafa Ibrahim
Profil *
Marek Prokop

ja, jaj..., tak to prověřování neberu, to by mě nebavilo.

Já zase zastávám názor, že co čech to MacGyver, takže desetitisíce za doménové jméno u nás vysolí jen firma, která potřebuje umořit nějaký ty šušňáky.

Pokud si ovšem firma zabývající se touto činností vybuduje dostatečné renomé, může mít slušná aktiva i v našich malých čechách - štěstí přeje připraveným, hodně úspěchů ve Vaší kvalitní práci, Marku.

To už jsme, ale malinko odbočili.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0