Autor Zpráva
sam
Profil *
Ahoj, na jaké nadpisy používat h1,h2,h3... je mi jasné, že podle důležitosti, ale když mám třeba nadpis
"O NÁS", ktery je na stránce opticky největší, ale z hlediska "SEO" je naprosto bezvýznamný jak na to?
Shadowwolf
a což mít o nás jen jako položku menu a do h1 dát něco podstatnějšího. Jinak do téhle sekce bych použil název firmy. Je překvapivé kolik lidí ho hledá
habendorf
Nadpisy tam dáváš kvůli struktuře dokumentu nebo kvůli nějakému SEO?
Railbot
le když mám třeba nadpis
"O NÁS", ktery je na stránce opticky největší, ale z hlediska "SEO" je naprosto bezvýznamný jak na to?

Co má velikost nadpisu (fontu) společného se SEO? Velikost písma si změň.
marvas
Mám inú otázku ale súvisi s témou.

Mám web napríklad o požičovni obrubníkov :D... logo mám vložené pomocou css a pod ním skrytý text ako na wellstyled.com. Má to byť nadpis H1, keďže je prvý v štruktúre dokumentu a asi aj najdôležitejší. Na druhej strane však nie je dobré mať na každej stránke webu rovnaký nadpis h1. A tak sa pýtam ako riešiť tento problém?
Railbot
a druhej strane však nie je dobré mať na každej stránke webu rovnaký nadpis h1. A tak sa pýtam ako riešiť tento problém?
Jestli je to vůbec problém. Třeba to ani jako nadpis nedávej, udělej rovnou obrázek a je to pokud je to takové dilema.
sam
Profil *
Základní otázka zní: na co používat H1-...
Lexter
sam
Já to používám zásadně pro nadpis webu.
max
Profil *
Jasně. A na co použít H2 a tak dále. Jak vysoce si cenit, na co použit tyto tagy. Tzn. jestli je vhodne napr. h1- nazev prezentace, h2- nazev stranky (o nas, faq, kontakty), h3 titulek clanku...
Marek Prokop
Same, značka H1 se používá pro hlavní nadpis stránky. Pokud Vám konkrétní nadpis připadá pro SEO nebo pro cokoli jiného, pro co má nadpis sloužit, nevhodný, bude chyba určitě v textu toho nadpisu a ne v HTML značce, kterou je vyznačen.

Lextere, většina značek HTML, včetně značky H1, slouží k definování struktury stránky. Pro určení vzathů mezi různými stránkami nějaké kolekce (např. webu) slouží pouze značka <link> a teoreticky snad i <a> s vhodným atributem rel.

Poněkud mi uniká souvislost tohoto vlákna se SEO.
habendorf
většina značek HTML, včetně značky H1, slouží k definování struktury stránky.
Poněkud mi uniká souvislost tohoto vlákna se SEO.

No to je přesně to, co jsem se snažil sdělit tazateli mou odpovědí "Nadpisy tam dáváš kvůli struktuře dokumentu nebo kvůli nějakému SEO?".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0