Autor Zpráva
Frames
Profil *
Zdravím,
Něco málo jsem si přečtl o SEO a mám takový nápad.Pokud zadám hledat třeba slovo "trabant" a na stránkách bych měl článek o trabantu, google by měl najít klíčová slova trabant (ve článku) a tedy mě hodit mezi výsledky hledání pakliže má článek nadpis "trabant" a ten nadpis je odkaz který vede na stejný článek na kterém už se necházím (článek se nechází moje.cz/trabant.html a odkaz směřuje na moje.cz/trabant.html ) zvýhodní mě to nějak když najde s textem i URL ? (byď na stejnou adresu) a jaký je vliv nadpisů na fulltext vyhledávače, je rozdíl pakliže je nadpis pouze velkým a tučným a nebo <h1> ?
Děkuji za odpověď
Plaváček
Frames

Jsem jediný, kdo nechápe otázku?
Dero
Plaváček

Jsi nejméně jeden ze dvou.
Keilew
Plaváček
Nejsi...
Gaudino
Frames

jaký je vliv nadpisů na fulltext vyhledávače, je rozdíl pakliže je nadpis pouze velkým a tučným a nebo <h1> ?
Ano samozrejme, pokud mas nadpisy umistene v <h1>, pak tyto nadpisy maji pro fulltectove vyhledavace celkem zasadni vyznam. Prokud je mas velkym pismem a tucnym, maji z hlediska SEO vyznam prakticky nulovy. Proto kazdopadne vsechny nadpisy uzavirej do <h1>. Samozrejme ale optimalizovana stranka zalezi na mnohem vice faktrech.
habendorf
Já ji chápu. Nicméně linkování z dokumentu na seba sama ti samozřejmě žádný užitek nepřinese.

je rozdíl pakliže je nadpis pouze velkým a tučným a nebo <h1> ?
Ano, je to rozdíl.
Gaudino
Frames
zapomnel jsem reagovat na prvni cast tve otazky ohledne linkovani, ale v podstate souhlasim s habendorf
Frames
Profil *
Zdravím,
Díky za odpověď s tím odkazem jsem si to myslel nicměně to odporuje tomu co jsem četl.
Marek Prokop
Framesi, stránka odkazující sama na sebe bude pravděpodobně hůře použitelná, což se v důsledku může časem projevit její menší úspěšností ve vyhledavačích. Přímý vliv na vyhledavače ale neexistuje.

Skoro totéž platí i o Vaší druhé otázce. Vyznačení hlavního nadpisu značkou H1 je systémově správnější a přístupnější, což může mít v důsledku mírně pozitivní vliv na úspěch stránky ve vyhledavačích. Přímý vliv je ve srovnání s nadpisem zdůrazněným nějak jinak velmi malý nebo žádný.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0