Autor Zpráva
Maniak1987
Profil *
Zdravím,potřeboval bych rychle zvyšit navstevnost,webky mam ve vsech katalozich,optimalizovane myslim jsou celkem dobre ,ale stejne je navstevnost tak 300-400unikatnich denně.Nevíte nahodou o nejakych link farmach kde mich nemusel si davat na svoji stranku jejich Ikonu aby me nemohli penalizovat?Nebo nejake programy ktere by me pomohli neexistuji aby byla stranka vice videt?Treba ktere by automaticky vkladali odkaz do svetovych vyhledavaču.Ja vim jen o regist.er.cz...
Petra
Profil
Proč potřebuješ zvýšit návštěvnost?
Jsou stránky v angličtině?
Plánuješ stránky v blízké budoucnosti zrušit?
Jaké je téma stránek?
O kolik chceš zvýšit návštěvnost?
Chceš návštěvnost zvýšit krátkodobě nebo nafurt?
Kolik jsi do zvýšení návštěvnosti ochoten investovat?
amaterka
Profil *
aj ja som mam ten istý problém potrebujem rýchle zvýšenie návštevnosti len tak na 1 deň ale poriadne aspoň 1000 UIP, pokiaľ by sa dalo zadarmo. A ešte moje stránky sú erotického charakteru takže bežné spôsoby ako AdWords neprichádzajú do úvahy.
Shadowwolf
Profil
No nic proti, ale návštěvnost 300-400 UIP denně Ti přijde málo??? Fakt nevím co Ti poradit, ani nevím o čem Tvé stránky jsou. Otázkou je k čemu tu návštěvnost potřebuješ.
Jinak pokud bys to vzal třeba přes AdWords tak těch dodatečných 700 návštěvníků řekněme po 4 Kč tě vyjde na cca 2800 Kč za den. Aby to mělo efekt tak to budeš muset nechat běžet tak měsíc, takže to bude celkem balík ... a potom je otázka jestli to z tvých klíčových slov půjde vyždímat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0