Autor Zpráva
hmmmmm
Profil *
cau,chci se zeptat jestli mi pomuze kdyz dam klicove slova do strong,a treba kdyz je jeste podtrhnu...
napr http://www.pagerank.cz/ ma klicova slova podtrzena(nejak divne,ale ma)tak jsem se chtel zeptat jak na to vyheldavace reaguji
Plaváček
Profil
hmm

jestli mi pomuze kdyz dam klicove slova do strong,a treba kdyz je jeste podtrhnu

Ne.

PageRank.cz je hovadina, zapomeň na to.
Gaudino
Profil
hmm
tak jsem se dival na ty stranky http://www.pagerank.cz/, maji klicova slova v klasickem <strong>, ale maji je asi pres CSS jeste nejak nastylovane. Ze semantickeho pohledu maji slova ve znacce <strong> vetsi vyznam nez jen podtrzena slova nebo slova ve znacce tucneho pisma <b>.

jestli mi pomuze kdyz dam klicove slova do strong
Myslim, ze to nejakej vehementni dusledek mit nebude, ale doporucuje se dat par klicovych slov do <strog>.
Plaváček
Profil
Gaudino

Myslim, ze to nejakej vehementni dusledek mit nebude, ale doporucuje se dat par klicovych slov do <strog>.

Jo. Nejlépe celý web. A to bude cvrkot. Vyhledávače si sednou na řiť a budou tě milovat.
Gaudino
Profil
Plaváček
pekna odpoved :-)

ale nevim, jestli jsi to myslel, jako narazku nebo jako legraci?

psal jsem jen, ze jsem nekde cetl, ze se to doporucuje a je to semanticky silnejsi, ne ze to ma dopad na vyhledavan popr. na otazku typu: Jestli to pomuze?.
Plaváček
Profil
Gaudino

je to semanticky silnejsi, ne ze to ma dopad na vyhledavaní popr. na otazku typu: Jestli to pomuze

Dopad na vyhledávání je mizivý, spíše nulový. Sémantika je jiná kapitola a bohužel v současné době spíše mýtus. Respektive - sémantika je fajn, ale praktický dopad v rámci webu má téměř nulový. To ovšem neznamená, že bychom ji měli ignorovat.

Z hlediska SEO je STRONG totéž, co NESTRONG. Čili prd.
Gaudino
Profil
Plaváček
jj, v tomto pripade jsme spolu jiz od zacatku 100% za jedno.
Miloš
Profil
A krom toho – pokud budeš podtrhávat to, co není odkaz, všichni tě za to budou milovat; to totiž úžasně usnadňuje orientaci na stránce.
hmmmmm
Profil *
Milos:jj :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0