Autor Zpráva
Mirecek A.
Profil *
1. Potřeboval bych poradit, jak mám optimalizovat stránku, na které jsou jen fotografie ?
2. Taky bych se chtěl zeptat, jak optimalizovat na slovo, které se vyskytuje už všude (třeba auto, dům, barák, fotograf, webdesign, atd. ...) ?
díky
Manq
Profil
Mirecek A.
1. Těžko, musíš se snažit z toho vymáčknout maximum. Popisky u obrázků atd...
2. Těžko,konkurence je tvrdá.
Mustafa Ibrahim
Profil *
Mirecek A.

1. přidej k nim text
2. tady jsem poněkud skeptický: kdo ví - musí mít v hlavě, kdo má v hlavě - nepoví :)
Manq
Profil
Mirecek A.
2. K těm slovům. Můžeš použít AdWords od Googlu. Ten myslím, že umí posoudit kvalitu a četnost vyhledávání klíčových slov.
Marek Prokop
Profil
1. Texty zpětných odkazů, titlem, alty. Přidat aspoň nějaký text na stránku je dobrý nápad.

2. Nerozumím otázce a nedaří se mi ani najít nějakého společného jmenovatele uvedených příkladů.
Konae
Profil *
2. Nerozumím otázce a nedaří se mi ani najít nějakého společného jmenovatele uvedených příkladů.

Mám třeba stránku, kde nabízím tvorbu www a myslel jsem to tak, že chci stránku optimalizovat na slovo webdesign (mimo jiných). Na slovo webdesign (tvorba www, atd. ...) vyjede z vyhledávače snad milion stránek, mám vůbec šanci dostat se na TOP ? Samozdřejmně když pomineme placenou reklamu, jen pomocí SEO.

Díky
Mustafa Ibrahim
Profil *
Konae
mám vůbec šanci dostat se na TOP ?

Ano, máš.
DJ Miky
Profil
Konae
Určitě to jde, ta první místa taky musí někomu patřit, jen to chce hodně znalostí a zkušeností...
Petra
Profil
Konae:
Šanci má každý. Druhá věc je, jestli tím, že budeš první na slovo "webdesign" máš šanci získat nějaké zakázky.
Mustafa Ibrahim
Profil *
Petra
Druhá věc je, jestli tím, že budeš první na slovo "webdesign" máš šanci získat nějaké zakázky.

Fikaně napsané, ale odpověď není tak složitá, jak by se zdálo - budeš mít větší šanci, než když budeš na dané slovo na pozici 101. :)
Marek Prokop
Profil
mám vůbec šanci dostat se na TOP ?

Ano, samozřejmě, i na poměrně konkurenční dotazy se můžete dostat na první pozice. Jen musíte počítat s tím, že to může trvat poměrně dlouho (půl roku, rok, dva roky) a něco to bude stát -- když ne peníze, tak aspoň hodně práce.

Podívejte se na to takto: Když uživatel hledá ve vyhledavači webdesign, očekává, že v první desítce najde odkazy na ty nejlepší stránky o webdesignu, co vůbec existují. Vyhledavače mu chtějí jeho přání splnit. Splňte mu ho také a buďte nejlepší. Pokud si na to netroufáte, zvolte jinou obchodní strategii.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0