Autor Zpráva
george
Profil
Četl jsem všechny rady a ve všech je dej svůj odkaz na weby lepším PR, jenže všechny dobré weby si PR chrání a jakmile já svůj web na tu stránku dám, jsem vykázán, neměli byste pár tipů jak si u Google zlepšit PR kromě odkazů z cizích webů?

Můj web: http://salon-lucie.cz

Děkuji
Darth Nihilius
Profil
Nicim jinym nez odkazy z cizich webu, se PR vylepsit neda. Ale odkazy se daji i koupit....
marvas
Profil
Ale odkazy se daji i koupit....
Veľmi sa to neoplatí a treba mať aj styky ak chcete rozumnú cenu.
Marek Prokop
Profil
Četl jsem všechny rady a ve všech je dej svůj odkaz na weby lepším PR

Ve skutečnosti ovšem na PR zase tak moc nezáleží, zejména na současném ne. Web, který má teď GTPR třeba 3, může mít už skutečné PR vyšší, nebo ho třeba bude mít vyšší za čas. Dbejte spíš na celkovou kvalitu odkazujícího webu a jeho tematickou souvislost.

jakmile já svůj web na tu stránku dám, jsem vykázán

Asi něco děláte špatně, resp. to neděláte dostatečně dobře. Link building je dřina a tak trochu i umění. Získat špičkový odkaz může někdy trvat hodně dlouho a chce to dobré nápady. Základ ovšem vždy je mít web, na který lidé chtějí odkazovat, nebo se alespoň za odkaz na něj nebudou stydět.
Meldo
Profil
Marek Prokop
a jeho tematickou souvislost.
Myslis, ze aj v slovenskych, resp. ceskych podmienkach je dolezita tematicka suvislost webu a odkazu?
Vladosik
Profil
Myslis, ze aj v slovenskych, resp. ceskych podmienkach je dolezita tematicka suvislost webu a odkazu?
Proc ty myslis, ze by tomu tak nemelo byt? Cim jsou podle Tebe nase podminky tak specificke? Dekuji
Meldo
Profil
Proc ty myslis, ze by tomu tak nemelo byt? Cim jsou podle Tebe nase podminky tak specificke? Dekuji

Rozmyslam nad tym, ako google zohladnuje tematicku suvislost. Mam zato, ze urcitym sposobom pozna, ze napr. slovo webdesign sa spaja s inymi slovami ako napriklad progrmovanie, php, webstranka a podobne. A tak vie, ze odkaz s textom webdesign na stranke, na ktorej sa nachadzaju pribuzne slova (vid. priklad) je tematicky podobny. Len neviem, ci to takto pozna aj v nasom jazyku, alebo len v EN, DE a popripade dalsich svetovych.
Marek Prokop
Profil
Meldo,

1) Google si vytváří vlastní thesaury algoritmicky, takže je mu jedno, zda se jedná o angličtinu nebo třeba papuánštinu. Jde jen o to, zda má pro daný jazyk dost dat, a to pro češtinu a asi i pro slovenštinu má. Lze to ostatně vyzkoušet např. zde:

https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

2) Zpětné odkazy neslouží jen pro SEO. Aby byly efektivní, musejí také přivádět návštěvníky a budovat značku. Všechny tyto funkce plní tematické odkazy lépe. Získávat netematické odkazy je jen plýtvání časem a penězi.
george
Profil
Marek Prokop:

Ten vyhledávač synonym je dobrý, celkem šikovná věc, ale i tak to bude těžké napsat název synonyma, když se tak daná služba nejmenuje... Rozhodně díky za pár velice šikovných poznámek. :D

Mimochodem příliš nechápu, když v budu třeba psát web jak jste psali v papuánštině, když potřebuji zaměřit SEO na určitou oblast v republice, protože zákazníci nepojedou z druhého konce světa do Salónu. :P

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0