Autor Zpráva
Jirin
Profil *
Zdravim,
snazim se na svych novych strankach Zahraj.cz udelat alespon zaklady SEO, ale ted jsem zjistil, ze napriklad Morfeo, urcite bude i vice, nedavaji pod vyhledany odkaz description - je to normalni? Google mi to tam haze v pohode. Diky Jirka
Acci
Profil
Nevím to jistě, ale Google bere description, pokud je delší. A že Morfeo nebere description je jeho věc :))
mat
Profil
Acci

google zobrazí description, pokud obsahuje klíčové (tedy hledané) slovo či sousloví... na délce až tak moc nesejde...
Yuhů
Profil
na Google se politika ohledně description nedávno nějak měnila. Letos na jaře ho zobrazuje už celkem častěji, ale taky ne pravidelně.

To, že se description neobjevuje na Morfeu, bych moc neprožíval. Morfeo je známé tím, že dokáže vyrobit kvalitní popisek i z textu stránky.
Acci
Profil
mat
Dříve jsem měl v popisku jen Acci - osobní stránka a při vyhledávání na Googlu se zobrazoval text ze stránky. Nyní jsem titulek trochu prodloužil a zobrazuje se
Jirin
Profil *
No ja tam mam take dlouhy popisek, jedine, ze by to bylo tim klicovym slovem, ale zda se mi, ze ani seznam ted nezobrazuje description, je to ale blbe, ze zobrazuji treba i kod pro statistiky, tak je to docela na...
Yuhů
Profil
Politika fulltextu Seznamu říká, že by se mělo primárně prohledávat to, co je vidět na stránce. Description vidět není a pokud je na stránce vidět kód statistiky, nemá Seznam jak poznat, že to není normální text.
Jirin
Profil *
Dekuji za odpoved, i kdyz neni pro me prilis dobra:( Nevite, jak to nejak sikovne vyresit? Slo by treba na pozadi hodit to same Description, aby nebylo videt. Jen se bojim, aby to nebyla falesna metoda a nebyl za to sankcován...
mat
Profil
Jirin

já nevím, ale description bych v případě seznamu zase až tak moc neřešil, on totiž každý vyhledávač má svoje, optimalizovat pro všechny byl byl nekončící boj s časem... - spíš bych se asi snažil docílit takových těch klasických seo cílů: klíčové slovo v title, h1, v doménovém jménu, dostatečná hustota klíčových slov v obsahu stránku ( v tom, co je, jak píše Yuhů vidět), zpětné odkazy - description byl řešil až někde za vším tímto...
Jirin
Profil *
Dobre dam tedy na Vas, jste preci jen zkusenejsi:-)
mat
Profil
nejde o zkušenost, jde o priority, description už dneska má patrně svá nejlepší léta za sebou...
Jirin
Profil *
Jasne, me ale nejde ani tak o to co je v description, ale aby to zobrazovaly ty fulltexty a mohl si tak visitor predstavit co pod tim ma hledat. Takhle kdyz mu to hodi jen kod...:(
Yuhů
Profil
vlož sem prosím URL z vyhledávače, kde se vypisuje ten kód. Není mi titož jasné, kde a co přesně hledáš. Chyba bude spíše na tvé straně, rádi ti s tím poradíme.
Jirin
Profil *
tak treba tato adresa: http://morfeo.centrum.cz/index.php?q=erotick%E9+online+hry+zadarmo&sub mit.x=0&submit.y=0&mt=2&tt=2&mts=1&sec=mor

hned ten prvni odkaz, v seznamu nevim, jak jsem to uz hledal
Yuhů
Profil
na tom odkazu žádný kód nevidím.

Chtělo by to vzpomenout si na ten Seznam.
Jirin
Profil *
u toho morfea je hned tohle,
logiciel en php/MySQL) phpMyVisites Online hry zdarma - Zahraj.cz zahraj.cz Akční Arkády Deskové Erotické Logické Ostatní Sportovní Video Redakce O nás Reklama Pro média REKLAMA 1asd asd - perex

Ten zacatek je pro to mereni to phpMYvisites, nebo spis to co se tam vklada a to dalsi je asi z menu vzate - rozhodne to neni description:( ten seznam to udelal podobne. Ale zatim to nechame takto, treba to ted zaindexuji i s nim, jsem to trochu pozmenil.... Jinak diky:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0