Autor Zpráva
Goru
Profil *
Z určitých důvodů musím mít na hlavní straně úvodní stránku. Bohužel tam nemůžu vložit větší text. Vím že se to nedělá ale jestli někdo neví jak to mám vyřešit. Vyhledávače mě budou s 2 větama na úvodní straně ignorovat. Napadlo mě dát text do tagu "display none". Ale nevím zda bych za to byl penalizován. Nikoho nechci naštvat a vím že se to nedělá, ale dělám nejlepší stránky o rubikově kostce v ČR a nechci abych byl na konci vyhledávačů. Díky všem co mi poradí.
quinux
Profil
Goru
Pokud myslíš web http://cubemania.profitux.cz/ tak nevidím důvod vytváření dvou verzí webu. Udělej jen verzi bez flashe a pokud máš nutkání a touhu ten flash použít, tak jej tam dej jako dekorativní doplně, tedy třeba logo - hlavičku, ale menu v HTML. Jinak tvůj nápad se skrýváním textu je SEO spam.
Goru
Profil *
Ne tyto stránky nemyslím.
Petra
Profil
Nechápu přesně, co znamená, že musíš mít na hlavní stránce úvodní stránku. Znamená to, že nesmíš mít nikde jidne na webu stránku, která se ve svém textu věnuje rubikově kostce, na které návštěvníci naleznou potřebné informace, na kterou můžeš odkazovat? Není přece nutné, aby lidé nacházeli ve vyhledávači právě hlavni / úvodní stránku, když na ní to co potřebují vědět ve skutečnosti není.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0