Autor Zpráva
pc_jimbo
Profil
Ted jsem se koukal na knihu o SEO Ing. Radim Smička
Má tam Zakázané metody SEO a hned na první straně Neviditelné odkazy. Že pokud se na to přijde, mohou stránky být penalizovány.

A to mi právě nejde do hlavy. Přeci stránky jako Toplist, dokonce i nv.cz májí na tomto principu založený celý PR a návštěvnost z vyhledávačů. Nikdy jsem si nevšim že by byly penalizovány.

Dokonce se tam píše i o penalizaci účastníka linkfarem, ale s timhle postihem jsem se taky nesetkal.

Tak tedy jak to vlastně je. Byly tyto postihy spíš dříve a dnes už se na ně nehledí, anebo je jich tolik že se to nestíhá? A je linkování neviditelnými odkazy dobré řešení pro web? (myslim uplne stejne neviditelne linkování jako pouziva toplist)
Marek Prokop
Profil
http://vyhledavace.info/seo-faq/8/skryty-text-css -- druhý odstavec.
pc_jimbo
Profil
To je skrytý text, to je pochopitelne spatne kdyz H1 budu neviditelne umistnovat. Ale jak to je kdyz si stránky misto ikonek vymeni neviditelne odkazy

PS: o skrytý text mi ani neslo
Marek Prokop
Profil
Skryté odkazy jsou např. pro Google ještě horší než skrytý text.
pc_jimbo
Profil

Skryté odkazy jsou např. pro Google ještě horší než skrytý text.


No a v tom to právě je :) Jakto ze treba toplist si v tom dal vesele pokracuje a ma stále PR 7-8
Zná nekdo nejakou stránku která za to byla potrestaná?
Shadowwolf
Profil
nemůžeš být penalizován pokud na tebe někdo neviditelně odkazuje. To by takhle šlo ničit konkurenci.
Marek Prokop
Profil
pc_jimbo, přečetl jste si to, na co jsem odkazoval?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0