Autor Zpráva
John Praha
Profil *
Dobrý den,

chci se zeptat na Váš názor, mám doménu tady.cz, která je jakým si rozcestníkem na domény tady2.cz a tady3.cz, myslím si, že jelikož se jedná jenom o rozcestník, tak vyhledávače zaindexují domény tady2.cz či tady3.cz výše, jelikož mají více obsahu či větší výskyt klíčových slov než doména tady.cz, jelikož celý web je vždycky více. Taky si myslím, že je nesmysl zakazovat indexaci webu, jelikož celý web je více konkurečně schopný než jedna stránka.

Dejme tomu, že všechny tři domény se zaměřují na prodej hraček, na každé doméně se tedy bude vyskytovat slovo hračka. Je možné udělat SEO tak, aby zákazníkovi vyjel ve vyhledávači vždy rozcestník, nikolik domény na které bude odkazovat - prodejny? Jde mi oto, že na rozcestníku bude pouze jedna stránka, kdežto na ostatních 2 doménách budou celé weby. Tím pádem se domnívám, že vyhledávače si zaindexují na vyšší pozice domény tady2.cz či tady3.cz, nikoli rozcestník na tady.cz, který bych chtěl mít jako hlavní doménu, přes kterou by chodili zákazníci.

Děkuji za reakci John.
FiryCz
Profil
Ze všech webů na tento rozcestník odkazuj, a všechny odkazy, které koupíš, vyměníš apod. směřuj také na rozcestník.
Úspěch není jistý, ale pokud vše uděláš kvalitně, tak se to snad povede.
John Praha
Profil *
To mě taky napadlo, ale jistější je specializovat každý web na něco jiného, že?
pc_jimbo
Profil
Proste prvni domene udelej lepsi SEO nez tem ostatnim a odkazuj na ni co nejvice z venčí. Je to uplne jednoduchy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0